آپدیت اندروید 13 برای گلکسی اس 10 لایت و برخی دیگر از گوشی های میان رده سامسونگ منتشر شده است.


نسخه جدید رابط کاربری سامسونگ مبتنی بر اندروید 13 بهبودهایی را در عملکرد ارائه می دهد و ویژگی های جدیدی اضافه شده است که در اندروید 12 شاهد آن نبودیم. قسمت ظاهری این آپدیت شامل تغییرات تم، انیمیشن های جدید و … است که حس می کند. طراوت به گوشی شما

لیست دستگاه های سامسونگ واجد شرایط دریافت اندروید 13 بسیار طولانی است. اکنون گلکسی اس 10 لایت نیز آپدیت مذکور را دریافت کرده است. کاربران اسپانیایی گزارش داده اند که S10 Lite آنها به روز رسانی One UI 5 را دریافت کرده است. این آپدیت در آینده نزدیک برای کاربران سایر کشورها در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که این نسخه در واقع آخرین آپدیت بزرگی است که برای گلکسی اس 10 لایت منتشر خواهد شد.

مقاله مرتبط:

به گفته 9to5Google، سامسونگ همچنین به‌روزرسانی اندروید 13 خود را برای گلکسی A52 و گلکسی M33 که هر دو دستگاه‌های مقرون به صرفه از برند کره‌ای هستند، عرضه کرده است. این شرکت در تلاش است تا به‌روزرسانی One UI 5 را در دستگاه‌های بیشتری عرضه کند. کاربران اروپایی گلکسی A52 و M33 هم اکنون می توانند گوشی خود را به آخرین نسخه پوسته سفارشی سامسونگ آپدیت کنند.

ناگفته نماند که کاربران گلکسی A52s 5G نیز در برخی از کشورهای جهان اندروید 13 را دریافت کرده اند. اگرچه Galaxy Zfold 4 به‌روزرسانی اندروید 13 سامسونگ را طی چند هفته گذشته در آسیا و اروپا دریافت کرد، اما برای کاربران کانادایی در دسترس نبود. اکنون به نظر می رسد که One UI 5 برای کاربران کانادایی گوشی تاشو پرچمدار سامسونگ عرضه شده است.

به‌روزرسانی اندروید 13 سامسونگ، مانند بسیاری از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری قبلی این شرکت، به مرور زمان برای گوشی‌های بیشتری در دسترس خواهد بود. غول فناوری کره ای همچنان در تلاش است تا این به روز رسانی را برای محصولات بیشتری عرضه کند.