آپدیت اندروید 13 با ویژگی های جدید برای کاربران عادی Nothing Phone 1 در دسترس است


هیچ شرکتی برنامه رسمی خود را برای انتشار آپدیت اندروید 13 برای دارندگان Nothing Phone (1) آغاز نکرده است. این به روز رسانی که Nothing OS 1.5 نام دارد، حدود 1.25 گیگابایت حجم دارد و ویژگی ها و قابلیت هایی مانند برنامه جدید هواشناسی، بخش کنترل رسانه جدید و رابط کاربری دوربین بهبود یافته را به همراه دارد. علاوه بر این، بهینه سازی های زیادی در این آپدیت اعمال شده است.

Notting ادعا می کند که به روز رسانی Android 13 سرعت بارگذاری برنامه را در Notting Phone (1) تا 50٪ بهبود می بخشد و انیمیشن های سیستم روان تر و سریع تر اجرا می شوند. از دیگر ویژگی های Nothing OS 1.5 می توان به افزایش دقت حسگر اثر انگشت، صفحه تنظیمات سریع شبکه، پشتیبانی چند زبانه از اپلیکیشن ها، بهینه سازی مصرف باتری و امکان بستن کامل اپلیکیشن های فعال در پس زمینه اشاره کرد.

به گفته GSMArena، کاربران گوشی های هوشمند Nothing Phone (1) می توانند از پیش نمایش کلیپ بورد جدید استفاده کنند و با نصب Nothing OS 1.5 مستقیماً از طریق برنامه دوربین به اسکنر کد QR دسترسی داشته باشند. این آپدیت هم اکنون به صورت عمومی برای تمامی کاربران منتشر شده است و با مراجعه به اپلیکیشن تنظیمات و قسمت آپدیت ها قابل دانلود و نصب است.