آنر می‌خواهد با پشت سر گذاشتن اپل و هواوی بازار گوشی‌های هوشمند را تصاحب کند


در گذشته، گوشی های سری P و Mate هوآوی معیارهایی را در صنعت گوشی های هوشمند تعیین می کردند. این موفقیت ها باعث شد که برند مذکور سهم بسیار بالایی در بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد. هواوی با این گوشی ها توانست 45 تا 50 درصد از سهم بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.

البته ژائو او می خواهد همه چیز را تغییر دهد. او اشاره کرد که هوآوی زمانی یکی از برندهای برتر گوشی های هوشمند در چین بود، اما آنر اکنون ادعا می کند که می تواند استانداردها و معیارهای جدیدی را در بازار تعیین کند.

مدیرعامل آنر همچنین اشاره می کند که طرح های این برند در حال حاضر بر اساس استانداردهای سطح بالا ایجاد می شود. به عنوان مثال، فناوری شبکه را در نظر بگیرید. اگر نگاهی به گوشی های هوشمند رده بالای امروزی بیندازید، متوجه خواهید شد که اکثر آنها از نظر قابلیت های شبکه حرف زیادی برای گفتن ندارند.

به گزارش گیزچینا، اگرچه فناوری 5G اکنون به بلوغ خوبی رسیده است و هواوی میت 40 همچنان به عنوان یکی از موفق ترین گوشی های چینی شناخته می شود، آنر قصد دارد از فناوری های پیشرفته خود برای شکست برند هموطن خود در این زمینه استفاده کند.

آیا آنر می تواند موفق شود؟

وقتی از رئیس آنر در مورد رقابت فعلی در بازار گوشی های هوشمند سوال شد، او پاسخ داد که آماده رقابت با هر شرکت دیگری است. وی افزود که آنر شجاعت و توانایی شکست دادن هر حریفی را دارد.