آموزش 9 روش کاربردی بزرگنمایی کیبورد آیفون


آیا اندازه استاندارد کیبورد آیفون ⌨️ برای شما کوچک است و نمی توانید مطالب و پیام های خود را به راحتی تایپ کنید؟ اگر اندازه کیبورد آیفون برای شما کوچک است، می توانید با چند روش ساده آن را بزرگتر کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل 9 روش کاربردی برای بزرگنمایی کیبورد آیفون را آموزش می دهیم.

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگتر کنیم

اندازه صفحه کلید آیفون استاندارد است و بنابراین برای همه گوشی ها یکسان است. با این حال، به دلایل مختلف، برخی از افراد باید صفحه کلید گوشی خود را بزرگ کنند تا بتوانند راحت تر چیزی را تایپ کنند. روش ها و برنامه های مختلفی برای این کار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. به آموزش روش ها ادامه دهید صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید ما پرداخت می کنیم

نسخه کامل برنامه های معرفی شده را می توانید از سرویس های داخلی دانلود و نصب کنید.

چگونه صفحه کلید آیفون را با فعال کردن Zoomed View بزرگ کنیم

با فعال کردن Zoomed View می توانید قسمت هایی از صفحه نمایش گوشی خود را بزرگ کنید، به این ترتیب صفحه کلید آیفون شما نیز بزرگتر می شود. برای این کار وارد تنظیمات گوشی iOS خود شوید.

صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید

گزینه Display & Brightness را پیدا کرده و انتخاب کنید.

صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید

سپس در قسمت Display روی Display Zoom ضربه بزنید.

چگونه فونت صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم؟

در صفحه باز شده، حالت Zoomed را انتخاب کنید و برای تنظیم روی Set ضربه بزنید.

صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید

پیامی نمایش داده می شود که از شما می پرسد آیا می خواهید از این حالت استفاده کنید یا خیر. روی Use Zoomed ضربه بزنید.

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم

همچنین اگر اندازه کیبورد گوشی مناسب نیست، می توانید صفحه کلید کامپیوتر را به گوشی متصل کنید. برای این کار می توانید آموزش 3 روش اتصال کیبورد به گوشی و تبلت را مطالعه کنید.

چگونه فونت صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم؟ با فعال کردن Bold Text

همچنین می‌توانید عملکرد Bold Text آیفون را برای بزرگ‌نمایی صفحه‌کلید آیفون فعال کنید. برای این کار وارد بخش Accessibility در تنظیمات شوید.

بزرگ شدن صفحه کلید آیفون

گزینه Display & Text Size را انتخاب کنید.

چگونه صفحه کلید اپل آیفون را بزرگ کنیم

متن پررنگ را فعال کنید.

صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید

پس از آن می توانید تغییر صفحه کلید خود را مشاهده کنید.

بزرگ شدن صفحه کلید آیفون

کلیدهای کوچک را غیرفعال کنید

وقتی کلیدهای کوچک را غیرفعال می کنید، حروف انگلیسی با حروف بزرگ نوشته می شوند و خواناتر هستند. برای این کار وارد بخش Accessibility در تنظیمات شوید.

بزرگ شدن صفحه کلید آیفون

روی صفحه کلیدها ضربه بزنید.

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم

سپس گزینه Show Lowercase Keys را غیرفعال کنید.

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم

گوشی را به صورت افقی بچرخانید تا صفحه کیبورد آیفون بزرگ شود

اگر چرخش خودکار گوشی خود را روشن کنید و گوشی را به صورت افقی نگه دارید، صفحه گوشی می چرخد. هنگامی که صفحه گوشی به صورت افقی نمایش داده می شود، اجزای صفحه نمایش به صورت یک صفحه کلید بزرگتر نمایش داده می شوند. برای فعال کردن چرخش خودکار و فونت صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید Control Center را باز کنید و روی نماد قفل با یک فلش در اطراف قفل ضربه بزنید تا غیرفعال شود.

کیبورد فارسی بزرگ برای آیفون

صفحه کلید آیفون را با صفحه کلید Typewise بزرگ کنید

همچنین می توانید از یک سری برنامه برای بزرگنمایی صفحه کلید آیفون استفاده کنید. این برنامه ها صفحه کلیدهایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید اندازه آنها را تغییر دهید. Typewise یکی از برنامه هایی است که می توانید آن را به عنوان کیبورد آیفون دانلود کنید. صفحه کلید این برنامه به صورت کندوی عسل بوده و از نظر زیبایی خوب است. همچنین کمی بزرگتر از حالت صفحه کلید پیش فرض است.

صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید

استفاده از برنامه ReBoard بهترین راه برای بزرگنمایی صفحه کلید آیفون است

پس از دانلود و نصب ReBoard، آن را فعال کنید. سپس، وقتی صفحه کلید باز می شود، می توانید روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید. برای بزرگ‌تر کردن صفحه‌کلید روی نماد + و برای کوچک‌تر کردن آن روی نماد – ضربه بزنید.

بزرگ شدن صفحه کلید آیفون

بزرگ کردن صفحه کلید آیفون با برنامه TuneKey

برای بزرگ کردن صفحه کلید با استفاده از TuneKey، ابتدا آن را باز کنید. سپس Adjust Key Size را انتخاب کنید. اکنون می توانید صفحه کلید خود را با کشیدن نوار لغزنده به راست و چپ بزرگ و کوچک کنید.

بزرگ شدن صفحه کلید آیفون

چگونه صفحه کلید اپل آیفون را با نرم افزار XL Keyboard بزرگ کنیم

برنامه XL Keyboard به شما امکان می دهد از صفحه کلید بزرگتری برای گوشی خود استفاده کنید. این کیبورد امکان تصحیح خودکار را دارد و کلمات شما را تصحیح می کند. این برنامه دارای عملکردهای دیگری مانند تغییر چیدمان صفحه کلید، تغییر سایز، انتخاب زبان از بین زبان های مختلف، فعال یا غیرفعال کردن صدای کیبورد و … می باشد. برای استفاده از این برنامه پس از نصب به مسیر Settings > General > Keyboard > Keyboards > Add New Keyboard بروید. صفحه کلید جدید را انتخاب کنید تا فعال شود.

چگونه صفحه کلید آیفون را بزرگ کنیم

استفاده از صفحه کلید بزرگتر برای کیبورد فارسی بزرگ برای آیفون

برنامه دیگری که می توانید برای آن استفاده کنید صفحه کلید آیفون را بزرگ کنید از صفحه کلید بزرگتر استفاده کنید. چینش حروف در این برنامه QWERTY می باشد. این صفحه کلید دارای تم تیره و روشن است و همچنین رنگ حروف را با توجه به پس زمینه تغییر می دهد. برای استفاده از صفحه کلید بزرگتر مانند قبل، باید آن را پس از نصب فعال کنید. برای فعال کردن برنامه به Settings > General > Keyboard > Keyboards > Add New Keyboard بروید. در این قسمت صفحه کلیدهای مختلفی را مشاهده می کنید که می توانید از آنها استفاده کنید. برنامه صفحه کلید بزرگتر را انتخاب کنید تا صفحه کلید آن برای شما فعال شود.

کیبورد فارسی بزرگ برای آیفون

برای مشاهده سایر برنامه های کیبورد آیفون می توانید مقاله معرفی و دانلود 14 مورد از بهترین کیبوردهای فارسی و انگلیسی آیفون را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز در مورد روش های بزرگنمایی صفحه کیبورد آیفون صحبت کردیم. آیا با روش های فوق توانستید صفحه کلید خود را بزرگ کنید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه بزرگنمایی کیبورد آیفون در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.