آموزش 3 روش ارسال عکس مخفی و دور ریختنی در اینستاگرام


اینستاگرام یک شبکه اجتماعی با قابلیت های فراوان است. کاربران اینستاگرام می توانند تصاویر و فیلم های یکبار مصرف را در این فضا برای دیگران ارسال کنند. 🔥 در این مطلب از تیرازیس فایل ۳ روش ارسال عکس های مخفی و دور ریختنی در اینستاگرام را آموزش می دهیم.

آموزش تصویری ارسال یک بار عکس در اینستاگرام

نحوه ارسال عکس ها و فیلم های ناپدید شده در اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است بخواهید تصویر یا ویدیویی را برای شخصی ارسال کنید، اما نمی خواهید آن تصویر یا ویدیو در چت اینستاگرام مخاطب باقی بماند. در این صورت می توانید پیام خود را مخفیانه و یکبار ارسال کنید. در این مقاله روش های ارسال عکس مخفی و عکس های دور ریختنی در اینستاگرام را آموزش می دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

برای ارسال یک بار عکس در اینستاگرام وارد این برنامه شوید. سپس روی آیکون Messages یا Direct کلیک کنید. اکنون می توانید نماد دوربین را در کنار چت ها مشاهده کنید. روی نماد دوربین در کنار چت مورد نظر کلیک کنید.

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

به جای آن می توانید روی چت مورد نظر کلیک کنید. سپس روی نماد دوربین در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

اکنون دوربین نمایش داده خواهد شد. می توانید با دوربین عکس بگیرید یا روی قسمت گالری کلیک کنید و فیلم یا عکسی را انتخاب کنید.

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

وقتی با دوربین عکس گرفتید، می توانید آن را ویرایش کنید. آنچه اهمیت دارد سه گزینه در پایین تصویر است:

یکبار مشاهده کنید

اجازه پخش مجدد

در چت نگه دارید

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

اگر می خواهید تصویر شما پس از یک بار نمایش ناپدید شود، یک بار روی View ضربه بزنید.

حتی شما نمی توانید عکس یا ویدیو را برای بار دوم مشاهده کنید. می بینید که یک علامت بمب در کنار عکس وجود دارد که نشان دهنده یکبار مصرف بودن تصویر است.

نحوه ارسال عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام

شما می توانید از این روش در چت های فردی و گروهی استفاده کنید. افرادی که تصاویر یکبار مصرف را برایشان ارسال می کنید باید شما را دنبال کرده باشند یا اجازه دریافت پیام از شما را داشته باشند. در غیر این صورت نمی توانید چنین پیامی را برای آنها ارسال کنید.

نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام با حالت Vanish

می‌توانید از حالت Vanish برای ارسال عکس‌های یک‌باره در اینستا به صورت چندتایی استفاده کنید و همه چت‌ها و تصاویر را به یکباره حذف کنید. در این حالت تمامی پیام ها پس از خروج از چت و مشاهده توسط مخاطب حذف می شوند. برای این کار وارد چت مورد نظر شوید. برای شنیدن صدا یا احساس لرزش، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید. در این بین پیام زیر را مشاهده خواهید کرد:

برای روشن کردن حالت ناپدید شدن، انگشت خود را به سمت بالا بکشید

نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام

حالا انگشت خود را رها کنید. در این حالت صفحه نمایش سیاه می شود. اکنون می توانید هر پیامی را ارسال کنید. برای غیرفعال کردن این حالت، کافی است از صفحه چت خارج شوید یا دوباره از پایین صفحه به بالا بکشید و پس از شنیدن صدا یا احساس لرزش، انگشت خود را رها کنید. پس از این، رنگ صفحه به حالت اولیه خود باز می گردد.

توجه: برای امنیت بیشتر می توانید از هر دو روش به طور همزمان استفاده کنید. یعنی تصاویر و فیلم های یکبار مصرف را در حالت Vanish ارسال کنید.

برای آموزش ارسال پیام محو شده در واتس اپ، آموزش تصویری ارسال پیام تصویری و تصویری محو شده در واتس اپ را مطالعه کنید.

نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام با درخواست های پنهان

اینستاگرام لیستی از کلمات، عبارات و غیره دارد که هنگام ارسال پیام در پوشه Hidden Requests پنهان می شوند. زیرا ممکن است فرد تمایلی به خواندن آن پیام نداشته باشد. حالا این بر عهده کاربر است که این پیام ها را ببیند یا اصلا آنها را نادیده بگیرد. برای اینکه بتوانید این پوشه را ببینید باید وارد قسمت چت شوید. سپس روی (#) Requests نوشته شده با رنگ آبی کلیک کنید. تمامی درخواست های شما در این قسمت می باشد. آن دسته از پیام هایی که حاوی ایموجی ها، کلمات و غیره ممنوعه هستند، وارد بخش درخواست های پنهان می شوند.

ارسال عکس مخفی

برای مخفی کردن یک چت، می توانید یک کلمه یا ایموجی خاص را به لیست ممنوعه اضافه کنید یا به طور موقت حساب شخص مورد نظر را محدود کنید تا چت به پوشه Hidden Requests منتقل شود و مخفی بماند. برای این کار به پروفایل خود بروید. سپس روی منوی سه نقطه ای در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. اکنون Settings را انتخاب کرده و سپس روی Privacy ضربه بزنید.

ارسال عکس مخفی

روی Hidden words و سپس Manage List کلیک کنید. اکنون می توانید هر کلمه، عبارت یا ایموجی را وارد کنید. در نهایت بر روی Add کلیک کنید.

ارسال عکس مخفی

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل نحوه ارسال و مشاهده عکس های دور ریختنی در دایرکت اینستاگرام را آموزش دادیم. از چه روشی برای این کار استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.