آموزش 2 روش برای حذف سریع اطلاعات و داده ها از گوشی اندروید از راه دور


زمانی که به گوشی دسترسی ندارید، اما می خواهید تمام داده های خود را حذف کنید، می توانید از برنامه هایی برای حذف اطلاعات گوشی از راه دور استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل 2 روش برای حذف سریع اطلاعات و داده های گوشی اندرویدی از راه دور را آموزش می دهیم.

نحوه ریست کردن گوشی اندروید از راه دور

نحوه ریست کردن گوشی اندروید از راه دور

زمانی که می خواهید برخی از اطلاعات و برنامه های گوشی خود را برای حفظ حریم خصوصی خود حذف کنید، اما به آن دسترسی ندارید، می توانید از برنامه ها برای این کار استفاده کنید. برخی از برنامه ها طوری برنامه ریزی شده اند که داده های گوشی شما را از راه دور حذف کنند یا آن را به حالت کارخانه بازنشانی کنند. همچنین با استفاده از برخی برنامه ها می توانید با فشردن یک دکمه به سرعت تمامی اطلاعات گوشی را پاک کنید. در ادامه روش اطلاعات گوشی اندروید را با یک گزینه حذف کنید بررسی خواهیم کرد

سوزاندن اطلاعات تلفن از راه دور با ریپل

اولین برنامه ای که برای حذف اطلاعات اپلیکیشن در اندروید معرفی می کنیم ریپل است. ریپل یکی از برنامه هایی است که به راحتی می توانید اطلاعات گوشی خود را پاک کرده و تنظیمات را به حالت اولیه بازگردانید. همانطور که گفته شد، گاهی اوقات در شرایط اضطراری، باید نرم افزار و اطلاعات خود را پاک کنید و به حالت اولیه بازگردید. در این شرایط می توانید از برنامه ریپل استفاده کنید. برای فلش از راه دور گوشی سامسونگ با ریپل، ابتدا آن را دانلود کنید. پس از دانلود برنامه وارد برنامه File Manager شوید.

کد دستوری برای حذف اطلاعات گوشی سامسونگ

در File Manager روی فایل نصبی برنامه کلیک کنید تا نصب شود. پس از کلیک بر روی فایل نصب، کادری باز می شود. از کادر باز شده بر روی Install کلیک کنید.

رایت اطلاعات گوشی از راه دور

پس از نصب برنامه وارد آن شوید. روی نماد آن که به صورت قطره آب است ضربه بزنید.

حذف داده های برنامه در اندروید

در صفحه بعد، همان نماد قطره آب را دوباره به پایین بکشید.

اطلاعات گوشی شیائومی را از راه دور پاک کنید

در نهایت، برای حذف کامل اطلاعات و جلوگیری از بازیابی فایل های اندروید زمانی که به‌جای «رها کردن برای تأیید»، «Swipe down to trigger» نوشته شده است، نماد را رها کنید. اکنون صفحه جدیدی برای شما باز می شود که از شماره پنج به عقب می شمارند. وقتی اعداد شمارش می شوند، برنامه کار خود را انجام می دهد. اگر می خواهید در آخرین مرحله برنامه را لغو کنید و اطلاعات خود را حذف نکنید، روی هر نقطه از صفحه ضربه بزنید.

حذف داده های برنامه های اندروید

همچنین می توانید پیام های تلگرام را طوری تنظیم کنید که به صورت خودکار حذف شوند. برای این منظور می توانید آموزش تصویری تنظیم حذف خودکار پیام ها در تلگرام را مطالعه کنید.

اطلاعات گوشی شیائومی را از راه دور با SecAddon پاک کنید

برنامه بعدی که می توانید از راه دور گوشی خود را جیلبریک کنید SecAddon است. هنگامی که احساس می کنید چیزهایی در گوشی شما وجود دارد که باید به سرعت حذف شوند، می توانید از نرم افزار فرمت تلفن از راه دور SecAddon استفاده کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد که برنامه هایی که برای آن مشخص کرده اید و فایل ها و پوشه های مورد نظر را حذف کنید. همچنین می تواند گوشی را به حالت کارخانه بازنشانی کند و رمز عبور شما را با AES-256 رمزگذاری کند. برنامه SecAddon نیاز به روت بودن گوشی دارد. برای این منظور می توانید آموزش کامل روت نسخه های جدید اندروید با Magisk را مطالعه کنید. برای استفاده از این برنامه ابتدا آن را دانلود کنید. آن را مانند برنامه قبلی نصب کنید. سپس SecAddon را باز کنید. روی پیامک در صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید.

حذف سریع اطلاعات گوشی در صورت لزوم

سپس گزینه Set keyword را انتخاب کنید تا کلیدواژه برای حذف سریع اطلاعات و داده ها از تلفن اندروید از طریق پیامک تنظیم شود.

اطلاعات گوشی را از راه دور حذف کنید

در جعبه باز شده کد دستوری برای حذف اطلاعات گوشی سامسونگ مورد نظر را وارد کنید. روی تنظیم ضربه بزنید. در صورت لزوم می توانید از Keyword برای حذف سریع داده های تلفن استفاده کنید. برای این کار کلمه یا کد را به گوشی خود پیامک کنید.

رایت گوشی سامسونگ از راه دور

پس از تنظیم کد برای حذف تمام داده های تلفن، گزینه Set Actions را انتخاب کنید.

نرم افزار فرمت تلفن از راه دور

در این قسمت می توانید مشخص کنید که پس از دریافت پیامک چه کاری انجام دهید. این کارها شامل حذف برنامه ها، حذف فایل ها، رمزگذاری پوشه ها و ارسال پیامک است.

گوشی را از راه دور غیرفعال کنید

در قسمت Lock Screen می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که به صورت خودکار اجرا شود تا در صورت چندین بار وارد کردن اشتباه رمز عبور، اطلاعات برنامه های اندروید حذف شود. همچنین با گزینه Shortut می توانید یک میانبر ایجاد کرده و با استفاده از آن گوشی اندروید را با یک دکمه ریست کنید.

گوشی اندروید را با یک دکمه ریست کنید

در قسمت Actions می توانید مشخص کنید که برنامه باید چه کاری انجام دهد. برای مثال در قسمت Apps برنامه هایی را که می خواهید این برنامه حذف کند را مشخص کنید. پس از راه اندازی کامل برنامه می توانید با روشی که مشخص کرده اید اطلاعات خود را حذف کنید.

کد حذف تمام داده های تلفن

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز در مورد حذف برنامه مخفی در اندروید و کنترل گوشی از راه دور صحبت کردیم. آیا توانستید از روش های بالا برای حذف عکس های گوشی از راه دور استفاده کنید؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه پاک کردن اطلاعات گوشی از راه دور از طریق ایمیل در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.