آموزش 2 راه برای حذف کامل پیام های دایرکت اینستاگرام


در حال حاضر افراد زیادی عضو برنامه اینستاگرام هستند. همانطور که می دانید اینستاگرام برنامه ای برای به اشتراک گذاری فیلم و تصاویر است. اما قابلیت مستقیم این برنامه که برای تبادل پست، پیام، تصاویر و … استفاده می شود، طرفداران زیادی دارد. در این مطلب از تیرازیس فایل نحوه حذف کامل دایرکت پیام های اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم. پس اگر دایرکت های قدیمی زیادی دارید و می خواهید یاد بگیرید که چگونه دایرکت های اینستاگرام را به طور کلی حذف کنید، با ما همراه باشید.

نحوه حذف انبوه دایرکت اینستاگرام

چگونه پیام های دایرکت اینستاگرام خود را به طور کامل حذف کنیم؟

گاهی اوقات لازم است پیام های دایرکت اینستاگرام را به طور کامل حذف کنید تا صفحه اینستاگرام را به افراد دیگر بفروشید. یا پیام های تبلیغاتی زیادی دریافت کرده اید و می خواهید همه آنها را به یکباره حذف کنید. البته دلایل بسیار دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود دایرکت اینستاگرام را به طور کامل حذف کنید.

آیا می توانید تمام پیام های دایرکت اینستاگرام را یکجا حذف کنید؟

متاسفانه این برنامه به تنهایی از قابلیت حذف کامل دایرکت های اینستاگرام پشتیبانی نمی کند. برای این کار باید تمام چت ها را به صورت دستی انتخاب کنید و سپس آنها را حذف کنید. اما خوشبختانه راه هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از یک برنامه دیگر این کار را انجام دهید. در ادامه روش استفاده از برنامه های دیگر و روش های دیگر خود اینستاگرام آموزش داده می شود.

اولین روش حذف مستقیم اینستاگرام در صفحات تجاری یا تجاری

برای این کار باید صفحه شما تجاری باشد، اگر صفحه شما تجاری نیست باید آن را به حالت تجاری تبدیل کنید. برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و روی نماد دایرکت که شبیه یک هواپیمای کاغذی است در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

حذف کامل اینستاگرام دایرکت در اپل

پس از باز کردن دایرکت، در بالای همه پیام ها سه دسته مختلف را مشاهده خواهید کرد. این سه دسته عبارتند از: اولیه، عمومی و درخواستی. اکنون باید انتخاب کنید که از کدام بخش می خواهید پیام ها را حذف کنید.

حذف کامل اینستاگرام مستقیم از آیفون

با باز کردن Directo، روی نماد بالا سمت راست که شبیه یک لیست گلوله‌ای است ضربه بزنید.

دایرکت اینستاگرام تجاری را یکباره حذف کنید

حال باید تمام مکالماتی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید و سپس روی گزینه Delete در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

پیام های مستقیم اینستاگرام را به یکباره حذف کنید

پس از انتخاب این گزینه باید تایید کنید که می خواهید پیام های شما حذف شود. توجه داشته باشید که این روش با روش حذف پیام دو طرفه در اینستاگرام یکی نیست. با انجام این کار، افراد دیگر همچنان می توانند پیام ها را در ایمیل مستقیم خود داشته باشند.

حذف کامل پیام های دایرکت اینستاگرام

روش دوم حذف مستقیم کل اینستاگرام با استفاده از برنامه AutoClicker

AutoClicker برای آیفون و AutoClicker برای اندروید را می توانید از سایت های معتبر ایرانی دانلود کنید. این برنامه باعث می شود دیگر نیازی به اسکرول کردن صفحه به پایین و انتخاب گزینه های زیادی نداشته باشیم. اگر می خواهید از این برنامه استفاده کنید، ویژگی های جذاب آن شما را شگفت زده خواهد کرد. پس بیایید یکی از ویژگی های این برنامه حذف مستقیم اینستاگرام را یاد بگیریم.

برنامه اینستاگرام و سپس برنامه AutoClicker را اجرا کنید.

حذف کامل دایرکت های اینستاگرام با برنامه AutoClicker

حالا در قسمت Multi Targets Mode روی Enable ضربه بزنید. این به شما کمک می کند تا چندین نقطه مختلف را با تاخیر به دست آورید.

برنامه حذف کامل دایرکت اینستاگرام

به صفحه پیام های مستقیم خود بروید. ابزارهای برنامه AutoClicker در سمت چپ صفحه فعال می شوند. روی نماد سبز رنگ پلاس (+) ضربه بزنید و نگه دارید. با این کار دایره ای با عدد 1 در داخل آن برای ترسیم سریع ایجاد می شود. اکنون این دایره را از اولین چت موجود به پایین بکشید.

پیام های مستقیم اینستاگرام را به یکباره با AutoClicker حذف کنید

در این مرحله دایره دوم را که در دایره اول قرار دارد حرکت دهید. سپس روی دایره ضربه بزنید و منتظر بمانید تا کادر تنظیمات باز شود تا صفحه را به پایین بکشید. کادر تاخیر و کادر زمان کشیدن انگشت را روی 1000 میلی ثانیه تنظیم کنید. اکنون روی OK ضربه بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

حذف کامل پیام های دایرکت اینستاگرام

در اینستاگرام، روی اولین چت مستقیم ضربه بزنید تا بتوانید بفهمید که ضربه های بعدی را کجا اعمال کنید. پس از ظاهر شدن منوی زمینه برنامه، دوباره روی علامت سبز سبز ضربه بزنید تا یک نقطه کشیدن اضافه شود. حال باید این نقطه را به جایی که گزینه Delete در منوی برنامه اضافه شده است بکشید. با این کار این نقطه به عدد 2 تبدیل می شود و عدد 2 در دایره ظاهر می شود.

روی خط حذف در اینستاگرام ضربه بزنید تا دوباره به جلو حرکت کنید. می توانید دوباره روی نماد سبز سبز ضربه بزنید، که سومین نقطه درگ را نشان می دهد. اکنون از منوی برنامه که در سمت چپ گوشی شما ظاهر می شود، روی نماد چرخ دنده یا تنظیمات ضربه بزنید و نامی برای این خط انتخاب کنید. این خط را ذخیره کنید تا بتوانید هر زمان که خواستید از آن استفاده کنید.

تمام پیام های دایرکت اینستاگرام را با استفاده از برنامه دیگری حذف کنید

برای اجرای این خطی که نام بردید، باید روی فلش آبی رنگ یا Run در منوی سمت چپ ضربه بزنید. می‌توانید منوی سمت چپ را در هر زمانی با غیرفعال کردن آن در صفحه اصلی برنامه AutoClicker خاموش کنید.

پیام های مستقیم اینستاگرام را به یکباره در صفحات شخصی بدون ابزار اضافی حذف کنید؟

متاسفانه باید به شما بگوییم که با خود اپلیکیشن اینستاگرام امکان حذف کامل پیام های دایرکت در صفحات شخصی وجود ندارد. احتمالا سازندگان اینستاگرام معتقدند که این قابلیت حذف کلی فقط برای صفحات تجاری مناسب است. البته ممکن است امکان حذف دایرکت اینستاگرام در آپدیت جدید این برنامه اضافه شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله سعی کردیم روش های کلی حذف دایرکت را بررسی کنیم. اگرچه هنوز روش کاملی برای حذف دایرکت ها در اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد، اما سعی کردیم بهترین روش های ممکن را جمع آوری کنیم. اگر تا به حال از این روش ها برای حذف کامل پیام های خود استفاده کرده اید، می توانید تجربه خود را با ما در میان بگذارید.