آموزش 11 روش برای رفع مشکل باز نشدن و آپلود دایرکت اینستاگرام


اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است که گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. کار نکردن دایرکت اینستاگرام 💬 یکی از این مشکلات است. شما می توانید این مشکل را به روش های مختلف حل کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل 11 راه حل مشکل باز نشدن و آپلود دایرکت اینستاگرام را آموزش می دهیم.

دلیل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

11 روش برتر برای رفع مشکل کار نکردن پیام های دایرکت اینستاگرام

کاربران اینستاگرام ممکن است با مشکل باز نکردن و آپلود دایرکت اینستاگرام مواجه شوند. در این حالت، پیام های مستقیم قابل دسترسی نیستند. راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مقاله قصد داریم این روش ها را آموزش دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از امتحان روش های زیر ابتدا از فعال بودن برنامه تغییر IP خود مطمئن شوید و روش های تغییر IP دیگر را تست کنید و اگر باز هم دایرکت اینستاگرام برای شما باز نشد روش های زیر را بررسی کنید.

حل مشکل دریافت پیام در دایرکت اینستاگرام با راه اندازی مجدد گوشی

برای رفع مشکل ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام ابتدا گوشی خود را ریستارت کنید. سپس اینستاگرام را چک کنید. بسیاری از مشکلات با این روش حل می شود.

دلیل باز نشدن دایرکت اینستاگرام چیست؟ مشکل اینترنت

مشکلات اینترنت ممکن است دلیل باز نشدن دایرکت اینستاگرام باشد. اینترنت دستگاه را یک بار خاموش کنید. کمی صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید.

همچنین اینترنت خود را در سایر برنامه ها و دستگاه ها بررسی کنید. ممکنه مشکل از اینترنت باشه مثلا قطع شده یا بسته شما تمام می شود.

اگر از داده های اینترنت استفاده می کنید، آن را خاموش کنید و Wi-Fi را روشن کنید و بالعکس. اگر آیفون دارید، مطمئن شوید که داده اینترنت اینستاگرام فعال است. برای این کار وارد تنظیمات شوید. روی اینستاگرام کلیک کنید.

مشکل لود نشدن دایرکت اینستاگرام

تیک جلوی Mobile Data را روشن کنید.

مشکل لود نشدن دایرکت اینستاگرام

یک بار مودم را خاموش کنید. چند دقیقه صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید. سپس دستگاه را به اینترنت وصل کنید.

چرا دایرکت اینستاگرام بالا نمیاد؟ مشکل سرورها

ممکن است مشکل از سرورهای اینستاگرام باشد. برای بررسی این موضوع، می‌توانید Downdetector و حساب اینستاگرام توییتر یا فیسبوک را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل در همین سایت ها اعلام خواهد شد. اگر این یک مشکل جهانی است، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا آنها آن را برطرف کنند.

رفع مشکل عدم بالا آمدن دایرکت اینستاگرام با فورس استاپ

برای رفع مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام وارد تنظیمات شوید. سپس روی Apps ضربه بزنید. اکنون روی اینستاگرام کلیک کنید. سپس بر روی Force stop ضربه بزنید.

مشکل لود نشدن دایرکت اینستاگرام

پس از آن این صفحه را ببندید و دوباره وارد اینستاگرام شوید.

برای آموزش ارسال استاتوس در اینستاگرام می توانید آموزش ارسال استاتوس با قابلیت Notes دایرکت اینستاگرام را مطالعه کنید.

حل مشکل لود نشدن دایرکت اینستاگرام با پاک کردن کش

این روش فقط برای کاربران اندرویدی قابل اجرا است و کاربران آیفون برای حذف کش اینستاگرام باید اپلیکیشن را حذف و مجددا نصب کنند. برای رفع مشکل باز نشدن عکس در دایرکت اینستاگرام وارد تنظیمات شوید. سپس روی Apps ضربه بزنید.

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

روی App Management ضربه بزنید و Instagram را انتخاب کنید.

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

روی Storage usage کلیک کنید.

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

سپس بر روی Clear data و Clear cache کلیک کنید.

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام در آیفون و اندروید با ورود مجدد به اکانت

راه دیگر این است که روی پروفایل خود ضربه بزنید. سپس بر روی تنظیمات ضربه بزنید. به پایین صفحه رفته و بر روی Log out کلیک کنید. سپس دوباره اینستا را باز کنید. رمز عبور و نام کاربری را وارد کرده و حساب کاربری را وارد کنید.

حل مشکل باز نشدن دایرکت اینستاگرام

حل مشکل عدم نمایش پیام ها در دایرکت اینستاگرام با استفاده از نسخه تحت وب

راه حل دیگر استفاده از نسخه وب اینستاگرام است. فقط یک مرورگر را باز کنید. سپس وب سایت اینستاگرام را پیدا کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری باید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

مشکل لود نشدن دایرکت اینستاگرام

با تغییر شروع دایرکت مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام را حل کنید

پیشنهاد می کنیم برای شروع گفتگو در دایرکت به جای کلیک بر روی آیکون دایرکت و ارسال پیام در آن قسمت، برای شخص مورد نظر پیام ارسال کنید.

برای ارسال پست به دایرکت روی نماد کلیک کنید.

حل مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام

سپس نام شخص را انتخاب کنید. با این کار پست برای شخص ارسال می شود.

حل مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام

حل مشکل در دایرکت اینستاگرام با حذف و نصب مجدد برنامه

برای رفع مشکل در دایرکت اینستاگرام، آیکون را برای چند ثانیه نگه دارید. سپس روی نماد صلیب قرمز یا سطل زباله کلیک کنید. سپس روی Delete یا OK کلیک کنید. حالا منتظر بمانید تا برنامه حذف شود. گوشی را ریستارت کنید. سپس وارد اپل استور یا گوگل پلی شوید. جستجو در اینستاگرام روی نام آن کلیک کنید و سپس بر روی Install کلیک کنید. منتظر بمانید تا برنامه نصب شود. حالا وارد برنامه شده و وارد حساب کاربری خود شوید.

حل مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام

البته می توانید از روش دیگری برای حذف برنامه استفاده کنید. ابتدا وارد اپل استور یا گوگل پلی شوید. سپس نام اینستاگرام را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید. سپس بر روی Uninstall کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه حذف شود.

حل مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام

رفع مشکل باز نشدن اینستا دایرکت با آپدیت برنامه

راه دیگر به روز رسانی برنامه است. برای به روز رسانی برنامه وارد اپل استور یا گوگل پلی شوید. سپس اینستاگرام را جستجو کنید. روی آن ضربه بزنید. حال اگر فعال است بر روی دکمه Update کلیک کنید. منتظر بمانید تا برنامه به روز شود. سپس گوشی را ریستارت کنید و مشکل را بررسی کنید.

حل مشکل پیام رسانی در دایرکت اینستاگرام

مشکل آپدیت اینستاگرام را با تماس با پشتیبانی برطرف کنید

اگر روش های ذکر شده مشکل شما را حل نکرد، بهتر است با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. برای این کار وارد اینستا شوید. سپس روی پروفایل خود ضربه بزنید. حالا روی منوی سه خطی بالای صفحه کلیک کنید. سپس بر روی تنظیمات ضربه بزنید. روی Help و سپس Report a Problem کلیک کنید.

دایرکت اینستاگرام بالا نمیاد

حالا مشکل خود را به صورت خلاصه تایپ کنید. اگر اسکرین شات دارید، می توانید آن را با ضربه زدن روی علامت + نیز آپلود کنید. سپس روی Submit کلیک کنید. اکنون باید منتظر بمانید تا تیم پشتیبانی مشکل را بررسی و رفع کند. پاسخ از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. البته ممکن است پاسخی دریافت نکنید یا چند روز طول بکشد تا پاسخ را دریافت کنید.

دایرکت اینستاگرام بالا نمیاد

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل علت نرسیدن پیام در دایرکت اینستاگرام و باز نشدن آن را بررسی کردیم. برای رفع مشکل دایرکت اینستاگرام در آیفون و اندروید از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.