آموزش 10 راه حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام در گوشی و کامپیوتر


برای استفاده از تلگرام باید شماره خود را وارد کرده و با آن یک حساب کاربری ایجاد کنید. یک شماره کد برای تایید برای آن ارسال می شود. 💬 گاهی این کد نمیاد و هر چقدر هم تلاش کنی موفق نمیشی. در این مقاله از تیرازیس فایل 10 راه حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام در گوشی و کامپیوتر را آموزش می دهیم.

چرا کد تلگرام نمیاد؟ حل مشکل ارسال نشدن کد تلگرام

نحوه رفع عدم ارسال کد پیامک توسط تلگرام

برای ایجاد حساب کاربری در تلگرام باید شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از ارسال کد تایید هویت به شماره. شما باید این کد را در قسمت ویژه آن وارد کنید تا بتوانید حساب کاربری خود را ایجاد کرده یا وارد آن شوید. ممکن است این کد برای شما ارسال نشود. راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مطلب از تیرازیس فایل به آموزش حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام رایتل، ایرانسل، همراه اول و … می پردازیم، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اول از همه مطمئن شوید که برنامه تغییر IP یا پروکسی که در تلگرام فعال کرده اید به درستی کار می کند.

حل مشکل عدم ارسال کد تلگرام با پاکسازی کش و دیتای برنامه

پیشنهاد می کنیم ابتدا کش و اطلاعات اپلیکیشن تلگرام گوشی خود را پاک کنید. برای این کار از آموزش ۹ روش حذف کش تلگرام در اندروید، آیفون، ویندوز و مک کمک بگیرید.

کش تلگرام را پاک کنید

دلیل عدم دریافت کد تلگرام در گوشی: شماره اشتباه

یکی از دلایل عدم دریافت کد تلگرام، وارد کردن اشتباه شماره است. مطمئن شوید که شماره خود را به درستی وارد کرده اید.

کد تلگرام به گوشی نمیاد

عدم آمدن کد تلگرام به دلیل اینترنت

دلیل عدم ارسال کد تلگرام ممکن است کمبود اینترنت باشد یا اینکه اینترنت شما مدام قطع و وصل می شود. یکبار مودم خود را خاموش و روشن کنید. علاوه بر این، اینترنت دستگاه و برنامه دیگر را بررسی کنید که مشکلی وجود ندارد. علاوه بر این، بهتر است اینترنت وای فای را خاموش کنید و اینترنت دیتا را بررسی کنید (و بالعکس).

چرا اس ام اس کد تلگرام نمیاد؟ بدون آنتن

دلیل اینکه کد تلگرام به گوشی نمی آید شاید آنتن ندادن باشد. مطمئن شوید که سیم کارت شما آنتن دارد. اگر آنتن ندارد حرکت کنید. بعضی جاها اصلا آنتن ندارند. به عنوان مثال، در جنگل یا بالای کوه، ممکن است آنتن نداشته باشید.

کد تلگرام به گوشی نمیاد

رفع مشکل نیامدن کد تلگرام با بررسی آن در دستگاه دیگری

می توانید از یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف استفاده کنید. بهتر است تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب کنید. اگر هنگام ورود به حساب خود پیام متنی دریافت نکردید، می توانید حساب خود را در دستگاه دیگری که قبلاً به آن وارد شده اید بررسی کنید. زیرا کد در دستگاه های دیگر به حساب شما ارسال می شود.

کد تلگرام به گوشی نمیاد

کد تلگرام را با تماس و پیامک دریافت نکنید

برای حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام در ایران می توانید گزینه تماس را انتخاب کنید. زمانی که پیامک ارسال نشد، روی Didn’t get the code ضربه بزنید و گزینه تماس را انتخاب کنید.

دریافت کد تلگرام از طریق تماس

با شما تماس گرفته می شود و کد خوانده می شود.

دریافت کد تلگرام

ممکن است پیامی دریافت کنید که از شما بخواهد به تلگرام اجازه تماس بگیرید. برای تایید روی OK کلیک کنید.

رفع عدم دریافت کد تلگرام

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟ برنامه را حذف و دوباره نصب کنید

راه حل دیگر حذف نصب و نصب مجدد برنامه است. برای انجام این کار، آیکون برنامه را نگه دارید. سپس روی علامت ضربدر یا DELETE کلیک کنید. سپس بر روی OK کلیک کرده و گوشی را ریستارت کنید. حالا به گوگل پلی یا اپل استور بروید و تلگرام را جستجو کنید. سپس روی آن کلیک کرده و گزینه INSTALL را انتخاب کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

برای یادگیری نحوه حذف اپلیکیشن ها در iOS، ۶ روش حذف اپلیکیشن ها در آیفون را بخوانید.

رفع نشدن کد تلگرام با وارد کردن شماره دیگر

راه دیگر این است که از شماره دیگری استفاده کنید تا بتوانید شماره اصلی خود را وارد کنید. ابتدا وارد تلگرام شوید. سپس شماره جدید را وارد کنید. روی NEXT کلیک کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

پیامک دریافت خواهید کرد. برای ورود به حساب جدید آن را وارد کنید. اکنون روی فلش کنار نام کاربری خود کلیک کنید. یک منو باز می شود. روی افزودن حساب کلیک کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

حالا شماره اصلی خود را وارد کنید. ممکن است اکنون پیامک برای شما ارسال شود.

حل مشکل عدم دریافت کد با کد پروکسی تلگرام

گاهی اوقات شماره را وارد می کنید و سپس با پنجره ای مواجه می شوید که پیغام Loading را نمایش می دهد. اگر برنامه را ببندید و دوباره باز کنید، این پنجره دوباره ظاهر می شود.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

برای حل این مشکل می توانید از پروکسی خود برنامه استفاده کنید. برای این کار روی لغو کلیک کنید. در گوشه سمت راست بالا، اتصال را مشاهده خواهید کرد.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید یک پروکسی جدید اضافه کنید. روی افزودن پروکسی کلیک کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

اکنون باید آدرس سروری را که در منطقه شما مسدود نشده است وارد کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟

حالا کد به شماره مورد نظر ارسال می شود.

عدم دریافت مجدد کد تلگرام به دلیل ارسال درخواست های زیاد

گاهی ممکن است کد ارسال نشود و مجبور شوید چندین بار Resend Code را فشار دهید. این کار را نکن بین درخواست های شما باید فاصله باشد.

کد تلگرام نمیاد

با ارسال مجدد بسیاری از درخواست‌ها، ممکن است پیغام تلاش‌های زیادی را دریافت کنید، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید، که به شما می‌گوید صبر کنید!

حل مشکل نیامدن کد تلگرام با ساخت شماره مجازی

راه حل دیگر استفاده از شماره مجازی است. برنامه های مختلفی برای این کار وجود دارد.

توجه: با ایجاد شماره مجازی به برنامه مورد نظر اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما را می دهید. در ضمن به دلیل محدودیت تعداد، امکان دسترسی به این اطلاعات برای دیگران نیز فراهم شده است. در نتیجه استفاده از این روش ریسک دارد و ممکن است بعد از مدتی شماره شما توسط تلگرام مسدود شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل نحوه حل مشکل عدم دریافت کد پیامک تلگرام را آموزش داده ایم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.