آموزش ۴ روش ساخت اکانت ChatGPT با شماره و بدون شماره


روش های مختلفی برای استفاده از ChatGPT وجود دارد. 🤖 به این معنی که می توانید با ایجاد حساب کاربری از ChatGPT استفاده کنید و بدون ایجاد حساب از ChatGPT سوال بپرسید. در این مقاله از تیرازیس فایل ۴ روش ساخت اکانت ChatGPT با شماره و بدون شماره را آموزش می دهیم.

چگونه یک حساب ChatGPT ایجاد کنیم

چگونه یک حساب ChatGPT بدون شماره تلفن ایجاد کنیم

ChatGPT یک ربات چت است که می تواند با ساخت جملات منطقی و دقیق با استفاده از هوش مصنوعی خود به سوالات شما پاسخ دهد. از طریق چت و ارسال پیامک می توانید با این ربات ارتباط برقرار کنید. این ربات راه های دسترسی مختلفی دارد، بنابراین می توانید با یا بدون ایجاد حساب کاربری از آن استفاده کنید. در ادامه روش ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT بررسی خواهیم کرد

برای ورود به ChatGPT به یک برنامه تغییر IP نیاز دارید. بنابراین قبل از هر کاری ابتدا یک برنامه تغییر IP را روی دستگاه خود نصب کنید و سپس برای ثبت نام وارد سایت ChatGPT شوید.

نحوه ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT به صورت رایگان

برای ایجاد اکانت چت GPT ابتدا وارد وب سایت ChatGPT شوید. اگر حساب کاربری ندارید، گزینه Sign up را انتخاب کنید.

آموزش ساخت اکانت ChatGPT

آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT

در مرحله بعد رمز عبور دلخواه اکانت خود را انتخاب و وارد کنید.

شماره مجازی برای ChatGPT

ChatGPT یک ایمیل برای شما ارسال می کند تا مطمئن شود ایمیلی که وارد کرده اید صحیح است. وارد ایمیل خود شوید و ایمیل را از OpenAI باز کنید. سپس بر روی گزینه Verify Email address کلیک کنید.

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

اکنون نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

چگونه یک حساب ChatGPT ایجاد کنیم

شماره خود را وارد کرده و گزینه ارسال کد را انتخاب کنید. در این قسمت باید از شماره مجازی استفاده کنید زیرا کاربران ایرانی نمی توانند با شماره خود حساب کاربری ایجاد کنند. شما می توانید شماره مجازی را از سرویس های مختلف دریافت کنید. یکی از خدمات شماره مجازی برای ChatGPT شماره زمین است. همچنین می توانید از Numbercall برای دریافت شماره مجازی استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت ChatGPT

در نهایت برای تکمیل مراحل، کد ارسال شده به شماره مجازی خود را در کادر وارد کرده و روی Continue کلیک کنید. مراقب باشید در این مرحله فقط به شماره مجازی نیاز دارید. یعنی بعد از وارد کردن کد ارسالی نیازی به شماره مجازی برای ورود به اکانت نیست و می توانید با ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT

اکنون که حساب کاربری شما ایجاد شده است، می توانید از ChatGPT استفاده کرده و سوالات خود را بپرسید.

پس از ایجاد یک حساب چت GPT، حساب را ارتقا دهید

می توانید از ChatGPT به صورت رایگان استفاده کنید. اگر می خواهید از ChatGPT با زمان پاسخگویی سریعتر استفاده کنید یا به ویژگی های جدید این سرویس دسترسی داشته باشید، باید آن را به نسخه غیر رایگان یعنی ChatGPT Plus ارتقا دهید. برای ارتقاء به ChatGPT Plus وارد شوید. روی Login کلیک کنید و اطلاعات ورود خود را وارد کنید.

شماره مجازی برای ChatGPT

از منوی سمت چپ این سرویس بر روی Upgrade to Plus کلیک کنید.

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

در کادر باز شده، طرح ارتقا را انتخاب کنید.

چگونه یک حساب ChatGPT ایجاد کنیم

اطلاعات پرداخت را وارد کرده و روی Subscribe کلیک کنید. اکنون می توانید از نسخه ChatGPT Plus استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت ChatGPT

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

همچنین ChatGPT نسخه های غیر رسمی دیگری مانند Freegpt دارد که نیازی به وارد کردن شماره در آنها نیست. در این نسخه از ChatGPT کافیست وارد سایت شوید و سوال خود را در کادر مربوطه وارد کرده و ارسال کنید تا هوش مصنوعی ChatGPT به شما پاسخ دهد.

ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT

استفاده از چت GBT بدون ایجاد حساب کاربری با Freegpt.one

Freegpt.one سایت دیگری است که شما به آن نیاز ندارید ایجاد یک حساب چت JPT، می توانید به هوش مصنوعی ChatGPT متصل شوید و از طریق آن از این ربات استفاده کنید. برای استفاده از این سایت کافیست مانند سایت قبلی وارد آن شده و سوال خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

شماره مجازی برای ChatGPT

چرا نمی توان ChatGPT را وارد کرد؟

پس از ثبت نام در سایت ChatGPT می توانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد این سایت شوید و از آن استفاده کنید. اما ChatGPT مانند هر سرویس دیگری ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شود و نتوانید وارد این سایت یا ثبت نام شوید. برخی از دلایل عدم ورود به ChatGPT یا عدم ثبت نام در سایت ChatGPT عبارتند از:

  • نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است
  • مشکل سرور
  • مشکل مرورگر
  • اینترنت ضعیف

در ادامه به بررسی روش های حل این مشکل می پردازیم. اگر دلیل این مشکل را می دانید می توانید مستقیماً به سراغ روش حل آن بروید و مشکل خود را حل کنید در غیر این صورت می توانید به ترتیب روش های زیر را امتحان کنید.

اتصال اینترنت را بررسی کنید

همانطور که می دانید برای استفاده از ChatGPT به اینترنت نیاز دارید. بنابراین اولین چیزی که باید بررسی کنید اینترنت شما است. اگر کامپیوتر به اینترنت متصل نیست ابتدا وای فای را روشن کرده و سپس کامپیوتر را به اینترنت وصل کنید. جدا از اتصال به اینترنت، اتصال شما باید قوی باشد. اینترنت ضعیف باعث می شود نتوانید وارد حساب ChatGPT خود شوید. بنابراین، پس از روشن کردن اینترنت، سرعت اینترنت خود را از طریق سایت های تست سرعت اینترنت بیابید.

یک حساب ChatGPT رایگان ایجاد کنید

اگر متوجه شدید که سرعت اینترنت شما پایین است و بنابراین نمی توانید وارد حساب ChatGPT خود شوید، باید سرعت اینترنت خود را افزایش دهید. شما همچنین می توانید اینترنت خود را تغییر دهید. یعنی اگر از وای فای استفاده می کنید آن را خاموش کنید و در گوشی یا … به اینترنت متصل شوید و سپس وارد سایت ChatGPT شوید.

برنامه تغییر IP را تغییر دهید

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، برای استفاده از ChatGPT به یک برنامه تغییر IP نیاز دارید. این سرویس به دلایل مختلف در برخی از کشورها در دسترس نیست. در نتیجه می توانید از برنامه های تغییر IP برای ورود به سایت ChatGPT استفاده کنید. اگر برنامه تغییر IP شما به درستی کار نمی کند، می توانید برنامه دیگری را دانلود کرده و پس از فعال سازی وارد سایت ChatGPT شوید.

وضعیت سرور ChatGPT را بررسی کنید

وقتی سرورهای یک سرویس مشکل داشته باشند، آن سرویس برای شما غیرفعال می شود یا با مشکل کار می کند. در حال حاضر، مشکل عدم ورود به ChatGPT به دلیل دستگاه یا حساب شما نیست. بنابراین، باید صبر کنید تا پشتیبانی ChatGPT این مشکل را حل کند و سپس می توانید از ChatGPT استفاده کنید. می توانید از سایت وضعیت OpenAI برای بررسی اینکه آیا مشکلی در سرورهای ChatGPT وجود دارد یا خیر استفاده کنید. این سایت میزان گزارش هایی که در مورد خرابی سایت داده شده را به شما نشان می دهد.

ایجاد یک حساب چت JPT

همچنین به غیر از سایت وضعیت OpenAI، اگر ChatGPT روی دستگاه ها و سایر اکانت ها کار نکند و مشکل داشته باشد، به این معنی است که سرور این سرویس دچار مشکل شده است. پس صبر کنید تا مشکل ChatGPT حل شود و سپس وارد این سایت شوید.

ویندوز را ریستارت کنید

گاهی اوقات سیستم عامل دستگاه شما به درستی راه اندازی نمی شود. راه اندازی نشدن کامل دستگاه مشکلات مختلفی را برای شما به همراه خواهد داشت. برای مثال، ممکن است نتوانید وارد ChatGPT شوید. بنابراین، کار دیگری که در این زمان می توانید انجام دهید، راه اندازی مجدد دستگاه است.

اطلاعات ورود خود را تأیید کنید

هنگام ثبت نام در ChatGPT، یک ایمیل وارد می کنید و پس از آن رمز عبور برای حساب خود تعیین می کنید. بعداً باید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر اطلاعات ورود خود مانند رمز عبور و ایمیل را فراموش کنید یا آن را اشتباه وارد کنید، نمی توانید به حساب ChatGPT خود وارد شوید. بنابراین، بررسی کنید که آیا ایمیل و رمز عبور را به درستی وارد کرده اید یا خیر. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، در حین ورود بر روی Reset password کلیک کنید.

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

در صفحه Reset Password ابتدا باید ایمیل خود را وارد کنید تا لینکی به ایمیل شما ارسال شود. پس از کلیک بر روی لینک و احراز هویت می توانید در قسمت New password رمز عبور جدیدی برای خود تعیین کنید. رمز عبور جدید را مجددا در قسمت پایین وارد کنید. اکنون می توانید با رمز جدید وارد حساب کاربری خود شوید.

کش مرورگر و کوکی ها را حذف کنید

هنگامی که از سایت ChatGPT استفاده می کنید، مرورگر شما برخی از اطلاعات را به شکل یک فایل موقت در حافظه کش ذخیره می کند. این فایل ها دفعه بعد که می خواهید از ChatGPT استفاده کنید سرعت مرورگر را سریعتر و بهتر می کند. حافظه نهان تنها مختص سایت ChatGPT نیست و اطلاعات تمامی سایت ها را ذخیره می کند. گاهی اوقات این فایل ها با مشکل مواجه می شوند و شما را با مشکل مواجه می کنند. می توانید کش مرورگر را به طور کامل پاک کنید یا فقط فایل های موقت ChatGPT را پاک کنید. برای حذف فایل های موقت ChatGPT، روی سه نقطه در بالای صفحه مرورگر کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.

ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT

از منوی سمت چپ گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید. در صفحه Privacy and Security گزینه Cookies and other site data را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

شماره مجازی برای ChatGPT

صفحه را به پایین بکشید و پس از یافتن گزینه See all site data and permissions روی آن کلیک کنید.

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

اکنون OpenAI را در قسمت جستجو تایپ کنید تا فایل های مربوط به این سایت به شما نمایش داده شود. در نهایت برای حذف فایل های این سایت از مرورگر، روی آیکون حذف نشان داده شده با سطل زباله کلیک کنید. برای تایید گزینه Clear را انتخاب کنید.

ایجاد یک حساب چت JPT

اگر حذف کش مرورگر کافی نبود و همچنان نمی توانید وارد سایت ChatGPT شوید، می توانید کوکی های مرورگر خود را نیز حذف کنید.

افزونه های مرورگر را غیرفعال کنید

شما ممکن است از افزونه های مختلف در مرورگر کروم یا… استفاده کنید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است افزونه ها با مشکل مواجه شوند و این باعث می شود که مرورگر شما نیز با مشکل مواجه شود. یکی از مشکلاتی که مرورگر شما ممکن است با آن مواجه شود این است که سایت ChatGPT را باز نمی کند. بنابراین، باید افزونه مشکل ساز را غیرفعال کنید. برای این کار روی سه نقطه بالای صفحه مرورگر کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.

یک حساب ChatGPT رایگان ایجاد کنید

در تنظیمات مرورگر خود از طریق منوی سمت چپ وارد بخش Extensions شوید. اکنون می توانید لیست افزونه های مرورگر خود را مشاهده کنید. یکی از افزونه های مشکوکی را که آخرین بار نصب کرده اید و سپس با مشکل مواجه شده اید غیرفعال کنید. اگر هنوز سایت ChatGPT برای شما باز نمی شود، می توانید افزونه های دیگر را یکی یکی غیرفعال کنید تا افزونه مشکل ساز را پیدا کنید.

ایجاد یک حساب کاربری در ChatGPT

با استفاده از افزونه ChatGPT Sidebar

همانطور که گفته شد افزونه های مختلفی برای مرورگر وجود دارد که کار با مرورگر را برای شما آسان می کند. نوار کناری ChatGPT یکی از افزونه هایی است که می توانید در مرورگر کروم خود نصب کنید. این افزونه به ChatGPT متصل است و اگر به هر دلیلی نمی توانید وارد این سایت شوید می توانید از افزونه آن برای پرسیدن سوالات خود استفاده کنید. برای استفاده از افزونه ChatGPT Sidebar ابتدا آن را دانلود و نصب کنید. پس از آن، روی نماد پازل در بالای مرورگر خود کلیک کنید.

شماره مجازی برای ChatGPT

ChatGPT Sidebar را در منوی باز شده انتخاب کنید.

ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT بدون نیاز به شماره

حالا هوش مصنوعی ChatGPT برای شما باز می شود و می توانید سوال خود را وارد کنید. یکی از مزایای این افزونه این است که می توانید از آن در هر سایتی استفاده کنید.

ایجاد یک حساب چت JPT

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز در مورد ایجاد اکانت ChatGPT رایگان و حل مشکل عدم ورود به اکانت ChatGPT پس از ایجاد آن صحبت کردیم. آیا توانستید از روش های بالا برای ایجاد یک حساب ChatGPT استفاده کنید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه ساخت اکانت در ChatGPT در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.