آموزش عکاسی با موسسه سروش جاوید


● یادگیری عکاسی راهی عالی برای سفر است

شاید با خواندن این تیتر کمی تعجب کنید و بگویید سفر چه ربطی به عکاسی دارد. زمانی که در دوره های عکاسی ثبت نام می کنید، همیشه به دنبال موضوعات جدید برای عکاسی خود هستید. بنابراین سفر قطعا این شرایط را برای شما ایجاد خواهد کرد.

ابتدا باید به جزئیات کوچک نگاه کنید تا ببینید نور چگونه بر چیزهای کوچک تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، می توانید در یک روز خوب برای تماشای طلوع یا غروب خورشید به یک کمپ روزانه بروید و این تصویر شگفت انگیز را ثبت کنید.

سوزان سونتاگ منتقد عکاسی همیشه می‌گوید: “همه عکس‌ها خاطره هستند. عکسی بگیرید که زندگی، مرگ، آسیب‌پذیری، بی‌شخصیتی یا چیز دیگری را با شما به اشتراک بگذارد.”

بنابراین می توانید تصاویری را در محیط بیرون ثبت کنید و سفر کنید که همیشه بوی زندگی می دهد و پس از دیدن آنها همه چیز برای شما زنده می شود.

● با یادگیری عکاسی خلاقیت را افزایش دهید

یکی از راه های بسیار ساده برای افزایش خلاقیت، یادگیری عکاسی است. می توانید به سرعت و به راحتی خلاقیت خود را افزایش دهید. اگر شما هم می خواهید خلاقیت خود را تقویت و افزایش دهید کافی است روزی سه تا چهار دقیقه دوربین در دست داشته باشید. البته راه های دیگری نیز برای افزایش خلاقیت مانند نقاشی یا نوشتن وجود دارد، اما این روش ها در مقایسه با عکاسی کمی وقت گیر هستند. بنابراین با شرکت در دوره های کوتاه مدت عکاسی قطعا می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

با ورود به عرصه عکاسی، پس از مدتی به جای سه تا چهار دقیقه، قطعا ساعت ها وقت خود را صرف این کار خواهید کرد. دانستن نحوه گرفتن عکس های خوب از هر شخص یا شی می تواند احساس خوبی داشته باشد. برای موفقیت در رشته عکاسی باید هم اکنون در دوره آموزشی عکاسی ثبت نام کنید.

● با عکاسی درآمد کسب کنید

امروزه تولید محتوای بصری یکی از راه های کسب درآمد است که می توانید از آن کسب درآمد کنید. اگر می خواهید شغل جدیدی را شروع کنید، جایی که علاقه مند به افزایش خلاقیت خود هستید و همچنین درآمد خوبی کسب کنید، قطعا رشته عکاسی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. افراد پس از یادگیری عکاسی و گذراندن دوره های عکاسی خود می توانند به صورت مستقل (فریلنسر) یا به عنوان کارمند در یک شرکت بزرگ مانند شرکت های تبلیغاتی شروع به کار کنند. قبل از ارسال رزومه خود به شرکت های بزرگ، حتما در رزومه خود ذکر کنید که می توانید عکس های خوبی بگیرید.