آموزش ساخت، تغییر و تنظیم اسکایپ آیدی در گوشی و کامپیوتر


اگر از اسکایپ استفاده می کنید، ممکن است دوست داشته باشید نام کاربری خود را داشته باشید. شاید از ID Skype خود خسته شده اید و می خواهید حرفه ای به نظر برسد. در هر شرایطی می توانید آموزش ساخت، تغییر و تنظیم اسکایپ آیدی روی گوشی و کامپیوتر خود را امروز در تیرازیس فایل دنبال کنید و با مراحل انجام این کار آشنا شوید.

نحوه تنظیم شناسه برای اسکایپ

نحوه تنظیم یا تغییر نام کاربری و نام اسکایپ خود

برنامه های چت مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد نام کاربری خود را تغییر دهید. با این حال، اسکایپ این کار را انجام نمی دهد، اما گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید از آنها برای تغییر ID Skype خود استفاده کنید. نام نمایشی Skype شما با نام کاربری یا شناسه Skype شما متفاوت است. برخلاف شناسه اسکایپ، نام نمایشی را می توان هر زمان که دوست داشتید تغییر داد، و علاوه بر این، آنچه کاربران اسکایپ هنگام برقراری ارتباط با شما می بینند را تغییر می دهد.

قبلا در مورد نحوه نصب و استفاده از اسکایپ در اندروید و آیفون در تیرازیس فایل صحبت کردیم، لازم به ذکر است که برای شناسه جستجو در اسکایپ پس از باز کردن برنامه می توانید از کادر جستجو در بالای صفحه استفاده کنید.

چرا نمی توانم نام کاربری اسکایپ خود را تغییر دهم؟

مایکروسافت اسکایپ را در سال 2011 خریداری کرد. کاربر می تواند یک حساب کاربری جدید با نام انتخابی کاربر ایجاد کند. با این حال، پس از خرید؛ الزامات تجدید نظر شده است و برای ثبت نام در اسکایپ به یک حساب مایکروسافت نیاز دارید. این بدان معناست که شما می توانید نام کاربری یا شناسه اسکایپ خود را فقط با تغییر آدرس ایمیل مرتبط با آن و حساب مایکروسافت خود تغییر دهید. اگر با برنامه اسکایپ خود مشکل دارید، می توانید آموزش 9 روش رفع مشکلات اسکایپ در اندروید را دنبال کنید.

شناسه اسکایپ چیست؟

شناسه اسکایپ از قسمت اول آدرس ایمیلی که برای ورود استفاده می کنید گرفته شده است. به عنوان مثال، اگر ایمیل شما Anzalweb@example.com باشد، نام اسکایپ شما Live:Anzalweb خواهد بود.

قبل از اینکه مایکروسافت اسکایپ را بخرد، این قالب @Anzalweb بود. اگر از شماره تلفن خود برای ایجاد حساب کاربری استفاده می کنید؛ زنده خواهد بود: حروف عددی (ترکیب حروف و اعداد).

بنابراین تنها گزینه ای که دارید این است که نام نمایشی اسکایپ و اندازه جزئیات خود را تغییر دهید نه نام اسکایپ. شما همچنین می توانید از حساب کاربری جدید مایکروسافت استفاده کنید، اما تاریخچه مخاطبین و چت شما همگام سازی نمی شود.

شناسه اسکایپ چیست؟

اسکایپ آیدی من کجاست؟

اگر از Skype Web استفاده می کنید، روی Sign in در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

از منوی کشویی بر روی My Account کلیک کنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

روی عکس پروفایل کلیک کنید.

روی Edit Profile در سمت چپ کلیک کنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

نام کاربری خود را در سمت راست اسکایپ ID خواهید دید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

اگر از برنامه دسکتاپ استفاده می کنید. با دنبال کردن مراحل زیر می توانید شناسه Skype خود را پیدا کنید:

برنامه اسکایپ خود را باز کنید.

روی نماد نمایه در گوشه سمت چپ بالای پنجره اسکایپ کلیک کنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

در تب Manage، نمایه اسکایپ را انتخاب کنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

شناسه Skype شما در کنار نام Skype نمایش داده می شود.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

شناسه اسکایپ موبایل شما می توانید خود را به شرح زیر بیابید:

برنامه اسکایپ را در اندروید یا آیفون خود باز کنید و وارد شوید.

در صفحه اصلی، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

در قسمت Manage، روی Skype Profile ضربه بزنید.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

شناسه اسکایپ شما باید در کنار نام اسکایپ نمایش داده شود.

اسکایپ آیدی من کجاست؟

آیا امکان تنظیم اسکایپ آیدی وجود دارد؟

اگر سوال شما این است شناسه اسکایپ چیست؟ باید بگوییم، زمانی که برای اولین بار در اسکایپ ثبت نام می کنید یک شناسه اسکایپ ایجاد کنید به صورت خودکار انجام می شود. خبر بد این است که شما نمی توانید این نام را تغییر دهید، در واقع شناسه اسکایپ شما دائمی است و اسکایپ هرگز به شما نام نمی دهد. اجازه تغییر آن را نمی دهد.

اما می توانید از یک حساب کاربری جدید استفاده کنید. در واقع ایجاد یک حساب کاربری جدید راه حل ممکن بهتری برای برخی از کاربران است.

اکانت قدیمی خود را پاک نکنید. در واقع، شما نمی توانید حساب قدیمی Skype خود را بدون حذف اکانت مایکروسافت مرتبط حذف کنید. از طرف دیگر، می توانید یک حساب کاربری اسکایپ دوم ایجاد کنید.

با ایجاد یک حساب کاربری جدید برای اسکایپ خود شروع کنید. از نظر عملکردی، این شبیه به ایجاد یک حساب کاربری جدید مایکروسافت است. اگر قبلاً حساب مایکروسافت دیگری دارید، احتمالاً باید از آن در اینجا استفاده کنید. در غیر این صورت، برای ایجاد یک حساب کاربری جدید به آدرس ایمیل و شماره تلفن جدید نیاز دارید.

مراحل ایجاد حساب کاربری را دنبال کنید. به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید نام اسکایپ را خودتان انتخاب کنید، اسکایپ این کار را برای شما انجام می دهد. سعی کنید از نام دیگری استفاده کنید.

اما اگر شناسه اسکایپ برای شما مهم نیست، می توانید با دنبال کردن این مقاله به راحتی نام نمایشی اسکایپ خود را تغییر دهید.

نحوه تغییر نام اسکایپ در ویندوز و مک

اگر در اسکایپ با مشکل تصویر و دوربین مواجه هستید، از 11 روشی که قبلا آموزش دادیم، استفاده کنید اسکایپ nim را تغییر دهید مراحل زیر را دنبال کنید:

برنامه اسکایپ را اجرا کنید.

روی تصویر نمایه اسکایپ یا نام صفحه خود در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

نحوه تغییر نام اسکایپ در ویندوز و مک

نمایه اسکایپ را انتخاب کنید.

نحوه تغییر نام اسکایپ در ویندوز و مک

روی نماد قلم کلیک کنید و یک نام جدید تایپ کنید.

Enter را فشار دهید یا روی علامت تیک در سمت راست کادر متن کلیک کنید.

تغییر نام در اسکایپ برای اندروید و آیفون

برای تغییر نام خود در اسکایپ برای اندروید و آیفون به صورت زیر عمل کنید:

برنامه اسکایپ را باز کنید.

روی عکس نمایه اسکایپ خود در بالای صفحه ضربه بزنید.

روی نماد مداد ضربه بزنید و نام را تغییر دهید.

برای ذخیره تغییرات روی علامت تیک بزنید.

نحوه تغییر نام اسکایپ در ویندوز و مک

نحوه تغییر کاربر وب اسکایپ

قبلا 15 روش برای رفع مشکل صدا در اسکایپ در تیرازیس فایل به شما آموزش دادیم، اما برای تغییر کاربری اسکایپ مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد Skype.com شوید.

نام خود را در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کنید.

از منوی کشویی که ظاهر می شود، حساب من را انتخاب کنید.

نحوه تغییر کاربر وب اسکایپ

در قسمت تنظیمات و تنظیمات بر روی ویرایش پروفایل کلیک کنید.

نحوه تغییر کاربر وب اسکایپ

دوباره روی Edit profile کلیک کنید و سپس نام کاربری جدید خود را وارد کنید.

نحوه تغییر کاربر وب اسکایپ

در گوشه سمت راست بالای صفحه، ذخیره را انتخاب کنید تا تغییرات ذخیره شود.

تغییر نام در Skype Business Android و iPhone

اگر از Skype for Business استفاده می کنید، نمی توانید نام کاربری یا نام نمایشی خود را تغییر دهید. این به این دلیل است که حساب‌های کاربری توسط کارفرما ایجاد می‌شود که یک آدرس ایمیل و یک نام به هر کاربر اختصاص می‌دهد. اگر می خواهید نام و شناسه کسب و کار Skype خود را تغییر دهید، باید با کارفرما یا شخص مربوطه در بخش فناوری اطلاعات شرکت خود تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در آموزش ساخت، تغییر و تنظیم اسکایپ آیدی در گوشی و کامپیوتر گفتیم که پس از خرید اسکایپ توسط مایکروسافت، کاربران نمی توانند اسکایپ آیدی را در اندروید، آیفون و وب تعیین و حتی تغییر دهند. تنها فرصت ممکن برای تغییر شناسه اسکایپ، ایجاد یک حساب دوم با استفاده از یک حساب دیگر مایکروسافت است. پس از خواندن این مقاله، اکنون پاسخ سوالات اسکایپ آیدی من چیست یا اسکایپ آیدی من چیست. اگر نکته ای در مورد اسکایپ آیدی وجود دارد که در این مقاله به آن اشاره نشده است، می توانید آن را در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.