آموزش روش جدید بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ابزاری جدید


در حالی که اینستاگرام دارای ویژگی های امنیتی رایج مانند احراز هویت دو مرحله ای است، مجموعه جدیدی از ویژگی های امنیتی و حتی یک ابزار بازیابی حساب اینستاگرام هک شده را معرفی کرده است که به تقویت امنیت در پلت فرم کمک می کند. در آموزش روش جدید بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ابزار جدید امروز تیرازیس فایل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید اکانت غیر فعال شده را بازیابی کنید.

نحوه بازگرداندن صفحه هک شده اینستاگرام از طریق دوستان، شماره، ایمیل و …

نحوه دسترسی به اکانت های هک شده اینستاگرام با ابزارهای بازیابی جدید

اگر اینستاگرام هک شود چه اتفاقی می افتد؟ اینستاگرام اعلام کرده است که تعدادی ویژگی را معرفی و توسعه می دهد که به کاربران کمک می کند تا حساب های خود را ایمن نگه دارند. مهمتر از همه، این شبکه اجتماعی در حال راه اندازی یک ویژگی برای اکانت هک شده اینستاگرام را بازیابی کنید که با آن کاربران می توانند مشکلات دسترسی به حساب خود را گزارش و حل کنند.

پس از وارد کردن لینک بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده در مرورگر سیستم تلفن یا دسکتاپ خود، می توانید انتخاب کنید که آیا هک شده اید یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید، آیا دسترسی به احراز هویت دو مرحله ای را از دست داده اید؟ یا اکانت شما غیرفعال شده است. از آنجایی که کاربران می توانند یک سری مراحل را برای بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام دنبال کنند، اگر کاربری چند اکانت داشته باشد، می تواند انتخاب کند که کدام حساب به پشتیبانی نیاز دارد.

علاوه بر ابزار بازیابی حساب، اینستاگرام در حال گسترش دسترسی به ویژگی است که به گونه ای طراحی شده است که در صورت قطع دسترسی، راه های متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. حساب کاربری خود را بازیابی کنید. در اوایل سال جاری، اینستاگرام شروع به آزمایش این ویژگی برای برخی از افراد کرد تا از دوستان خود بخواهند هویت خود را قبل از دسترسی مجدد به حساب خود تأیید کنند، اما اکنون این ویژگی برای همه در دسترس است. اگر اکانت هک شده ای دارید، می توانید دو نفر از دوستان اینستاگرام خود را برای تایید هویت و دسترسی به اکانت خود انتخاب کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام هک شده را بازیابی کنیم

بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد؟ برای اینکه بتوانید سریع به حساب خود دسترسی پیدا کنید، باید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید لینک فالو کردن صفحه هک شده اینستاگرام به مجموعه ای از دستورالعمل ها مراجعه کرده و دنبال کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی به حساب خود دسترسی داشته باشید.

در واقع اکنون این شبکه اجتماعی به شما اجازه می دهد تا اکانت اینستاگرام هک شده را با دوستان خود بازیابی کنید، به این معنی که دوستان شما باید هویت شما را تایید کنند. پس از انجام این فرآیند، می توانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید. اگر دوستان شما هویت شما را تایید نکردند، یک فرصت دیگر به شما داده می شود تا از دوستان جدید خود بخواهید هویت شما را تایید کنند. اگرچه آسان نیست، اما حساب شما را ایمن نگه می دارد.

علاوه بر موارد فوق، خود پلتفرم نیز به دنبال فعالیت مشکوک است. حساب هایی را که به نظر می رسد مخرب هستند حذف می کند. مخصوصاً آنهایی که سعی می کنند خود را جعل هویت دیگران کنند. از آنجایی که این نوع حساب‌ها همیشه مشکلی در راه‌اندازی ایجاد نمی‌کنند، اینستاگرام در حال آزمایش یک سیستم هشدار است که هنگام تلاش برای دسترسی به یک حساب فعال می‌شود.

مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده

قبلا در مورد 4 راه برای بازیابی استوری ها و پست های حذف شده در اینستاگرام صحبت کردیم، اما برای بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام خود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که روی لینک کلیک کنید تا صفحه اینستاگرام هک شده را دنبال کنید. پس از انجام این کار، صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود. در اینجا باید گزینه My account was hacked را انتخاب کنید.

مراحل بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

در صفحه بعد باید نام کاربری، شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کنید. روی دکمه آبی رنگ Next کلیک کنید.

مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده

در صفحه بعد باید یکی از روش های ذکر شده را برای بازیابی حساب خود انتخاب کنید.

مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده

حالا باید یا رمز قبلی را که دفعه قبل استفاده کرده اید وارد کنید یا 2 نفر از دوستان اینستاگرامی خود را که می توانند شما را تایید کنند انتخاب کنید یا با 2 نفر از دوستانتان که می شناسید تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید. . در اینجا گزینه دوم را انتخاب می کنیم.

مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده

در صفحه بعد به شما گفته می شود که اگر هر دو دوست شما ظرف 24 ساعت شما را تایید کنند، در صورت نیاز می توانید رمز عبور جدیدی ایجاد کنید. اما اگر این دو دوست شما را تایید نکنند. شما یک فرصت دیگر دارید و می توانید از 2 دوست دیگر خود کمک بگیرید. روی دکمه Done کلیک کنید و منتظر بمانید تا 2 دوستتان هویت شما را تایید کنند.

مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده

آیا می توان صفحه هک شده را بدون ایمیل و شماره بازگردانی کرد؟

با استفاده از این قابلیت جدید، اکنون امکان بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل یا شماره وجود دارد. از طریق لینک بازگردانی صفحات هک شده اینستاگرام که در بالا معرفی کردیم، می توانید از درخواست کمک از دوستان برای بازگردانی رایگان صفحه اینستاگرام استفاده کنید. در واقع شما می توانید از این قابلیت جدید اینستاگرام برای تمامی سناریوهای محدودیت دسترسی به حساب کاربری از جمله فراموشی رمز عبور، از دست دادن دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن خود، ایجاد یک حساب کاربری اشتباه با اطلاعات خود و غیره استفاده کنید. خود این شرکت در همه موارد به خوبی شما را راهنمایی می کند. مراحل ردیابی صفحه هک شده اینستاگرام

قبلا برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده باید با شماره تلفن با قسمت پشتیبانی تماس می گرفتید و معمولا پاسخی دریافت نمی کردید. اما اکنون اینستاگرام اعلام کرده است که قابلیت درخواست کمک از دوستان برای همه کاربران در دسترس خواهد بود. با این حال، باید توجه داشته باشید که کلاهبرداران از این ویژگی استفاده خواهند کرد، بنابراین باید مراقب باشید. آنها حساب های شخصی را تصاحب می کنند، سپس مستقیماً از این حساب ها به شما پیام می دهند و می گویند که اینستاگرام شما را به عنوان یک دوست برای بازگرداندن پست های هک شده اینستاگرام معرفی کرده است. این درست نیست، اگر شخصی دسترسی به حساب را از دست بدهد، نمی تواند از حساب مذکور برای شما پیام ارسال کند. درعوض، اگر دوستتان مشکل داشته باشد، اینستاگرام با شما تماس خواهد گرفت.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در آموزش روش جدید بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ابزار جدید امروز تیرازیس فایل، قابلیت جدیدی که این پلتفرم برای بازگردانی صفحه هک شده بدون ایمیل و شماره معرفی کرده است را به شما معرفی کردیم. سایت بازگردانی صفحه اینستاگرام شما را در تمامی مراحل راهنمایی می کند. نحوه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام کار سختی نیست و فقط باید این دستورالعمل ها را دنبال کنید.