آموزش جدید ۶ روش خاموش کردن اسکرین شات و صدای دوربین آیفون


وقتی با گوشی خود عکس می گیرید یا وقتی از صفحه گوشی اسکرین شات می گیرید، گوشی صدایی پخش می کند. 📸 برای حذف صدای اسکرین شات آیفون می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل قصد داریم 6 روش جدید برای خاموش کردن صدای اسکرین شات و دوربین آیفون را بیاموزیم.

نحوه خاموش کردن صدای اسکرین شات آیفون

نحوه خاموش کردن صداهای دوربین و صداهای اسکرین شات در آیفون

قبلا در مورد نحوه خاموش کردن صدای دوربین گوشی سامسونگ در Enzel Web صحبت کردیم. به غیر از گوشی های سامسونگ و اندروید، گوشی های آیفون نیز هنگام عکس گرفتن صدا تولید می کنند. شما می توانید این صدا را به روش های مختلف متوقف کنید. در روش های زیر صدای اسکرین شات آیفون را خاموش کنید و صدای شاتر دوربین را بررسی می کنیم.

اسکرین شات آیفون را با دکمه بی صدا قطع کنید

گوشی های آیفون دکمه ای دارند که با فشردن آن تمامی صداهای گوشی قطع می شود. این دکمه دکمه سایلنت نام دارد و در سمت چپ گوشی قرار دارد. بنابراین می توانید با فشار دادن این دکمه اسکرین شات آیفون را بی صدا کنید. همانطور که گفته شد این دکمه تمامی صداهای گوشی را قطع می کند. بنابراین اگر نیاز به فعال بودن سایر قسمت های گوشی مانند آهنگ زنگ، پیام و … دارید، باید بقیه روش ها را تست کنید.

نحوه خاموش کردن صدای اسکرین شات آیفون

چرا صدای دوربین آیفون قطع نمی شود؟ به دلیل صدای بالای گوشی

اگر می خواهید صدای زنگ تلفن و پیام ها و سایر قسمت های گوشی قطع نشود، می توانید از طریق نوار کنترل صدا، صدای گوشی را به صورت دستی کاهش دهید. برای انجام این کار، انگشت خود را از سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید. در منوی باز شده نوار صدا را با انگشت خود کم کنید تا متوقف شود. اکنون اسکرین شات آیفون را با موفقیت خاموش کرده اید و می توانید عکس بگیرید.

صدای اسکرین شات آیفون را خاموش کنید

با استفاده از Live Photos، اسکرین شات ها و صدای دوربین آیفون را بی صدا کنید

Live Photos عملکردی در گوشی های آیفون است که عکس های سه ثانیه ای می گیرد و هنگام عکس گرفتن صدا تولید نمی کند. بنابراین با استفاده از این قابلیت می توانید صدای شاتر آیفون را خاموش کنید. برای استفاده از این قابلیت ابتدا اپلیکیشن Camera را باز کنید. سپس روی آیکون Live Photos در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید که با دایره ای با خط کشیده شده روی آن نمایش داده می شود. اکنون می توانید کلمه LIVE را در بالای صفحه مشاهده کنید. اکنون می توانید عکس های خود را بدون صدا بگیرید.

حذف صدای اسکرین شات آیفون

با گرفتن عکس در حین ضبط، صدای اسکرین شات و دوربین آیفون را بی صدا کنید

هنگامی که با گوشی خود فیلم می گیرید، می توانید بدون صدا نیز عکس بگیرید. به دوربین آیفون را بی صدا کنید با ضبط وارد اپلیکیشن دوربین شوید. از منوی پایینی گزینه Video را انتخاب کنید. با این کار حالت فیلمبرداری برای شما فعال می شود. وقتی حالت فیلم فعال می شود، دکمه سفید قرمز می شود. روی آن ضربه بزنید. پس از شروع ویدیو، می توانید با ضربه زدن روی دایره سفید در گوشه سمت راست پایین صفحه، عکس بگیرید.

صدای اسکرین شات آیفون را خاموش کنید

با فیلم برداری از صفحه گوشی، صدای دوربین آیفون را خاموش کنید

گوشی های iOS دارای یک ابزار داخلی به نام ضبط صفحه هستند که با آن می توانید از صفحه نمایش گوشی خود فیلم بگیرید. صدای شاتر و صدای اسکرین شات در این حالت بسیار کاهش می یابد. به حذف صدای اسکرین شات آیفون با استفاده از این ابزار، انگشت خود را از سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید. در منوی باز شده، روی نماد Screen Recording ضربه بزنید. سپس روی آیکون میکروفون ضربه بزنید تا فعال شود و شروع ضبط را انتخاب کنید. اکنون گوشی در حال ضبط صفحه نمایش شماست. می توانید وارد برنامه دوربین شده و عکس های خود را بگیرید.

صدای اسکرین شات آیفون را قطع کنید

چگونه صدای دوربین آیفون X را خاموش کنیم؟ با اتصال گوشی به هدفون یا هدست

زمانی که آیفون خود را به هدست یا هدفون متصل می کنید باعث می شود هنگام عکس گرفتن صدای شاتر از هدست پخش شود و در نتیجه صدای آن در محیط باز پخش نشود. بنابراین می توانید هندزفری، هدست یا هدفون را به گوشی خود متصل کرده و سپس عکس های خود را بگیرید.

صدای اسکرین شات آیفون را خاموش کنید

اگر برنامه دوربین برای شما باز نشد، می توانید آموزش 10 راه حل مشکلات دوربین آیفون را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز به این سوال پاسخ دادیم که چگونه صدای اسکرین شات آیفون را خاموش کنیم. آیا توانستید از روش های بالا برای قطع صدای عکس گرفتن آیفون استفاده کنید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات قطع صدای شاتر دوربین آیفون سفارش ژاپنی با ما در میان بگذارید.