آموزش تولید عکس با هوش مصنوعی جدید بینگ


به طور خلاصه، مایکروسافت با بهره مندی از مولد تصویر OpenAI، هوش مصنوعی DALL-E 2 بخش Bing Image Creator را ایجاد کرد. بنابراین، به جای ارسال مستقیم دستورات به DALL-E 2 در وب سایت رسمی آن برای تولید یک تصویر، می توانید تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را با ارسال یک پیام متنی به موتور جستجوی Bing دریافت کنید.

در حال حاضر تعدادی از بهترین خدمات هوش مصنوعی رایگان و پولی برای خلق آثار هنری را معرفی کرده ایم. اما چگونه می توان تصاویر را با بینگ جدید ایجاد کرد؟ در ادامه نحوه استفاده از Bing Image Creator را آموزش خواهیم داد.

تولید تصویر با Bing Image Creator

در حال حاضر دو راه برای استفاده از Bing Image Creator وجود دارد. مایکروسافت قبلاً ابزار تولید عکس را در بخش چت استاندارد بینگ برای افرادی که به پیش نمایش بینگ دسترسی دارند قرار داده است. بنابراین یکی از روش هایی که در ادامه آموزش خواهیم داد همین است.

همچنین اگر به نسخه پیش نمایش بینگ دسترسی ندارید، روش دیگری را بررسی می کنیم که بتوانید تصاویر مورد نظر خود را با کمک بینگ جدید تولید کنید.

نحوه استفاده از Bing Image Creator در پیش نمایش Bing

اگر به نسخه پیش نمایش Bing دسترسی دارید، می توانید از قسمت Chat در بینگ جدید برای تولید تصاویر مورد نظر با ارسال یک دستور متنی دقیقاً مانند چت در حالت متن استفاده کنید.

مرحله اول: ابتدا مرورگر مایکروسافت اج را اجرا کرده و در صفحه اصلی روی گزینه Chat کلیک کنید.