آموزش اسلوموشن و کاهش سرعت فیلم در اینشات


InShot یک برنامه محبوب ویرایش فیلم و تصویر است. با استفاده از این برنامه می توانید سرعت ویدیوی خود را کاهش دهید. در این مقاله از تیرازیس فایل به شما آموزش می دهیم که چگونه ویدیو را آهسته کنید و سرعت فیلم را به صورت in-shot کاهش دهید.

نحوه حرکت آهسته در این عکس

چگونه می توان حرکت آهسته را به ویدیوهای InShot اضافه کرد؟

با کمک برنامه InShot می توانید سرعت فیلم های خود را تا جایی که می خواهید کاهش دهید. در این مقاله از تیرازیس فایل قصد داریم نحوه کاهش سرعت ویدیو را در اینشات آموزش دهیم و نکات آن را توضیح دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه سرعت ویدیو را در این عکس کاهش دهیم؟

برای کاهش سرعت ویدیو در این شات وارد این برنامه شوید. سپس در قسمت Create new بر روی Video کلیک کنید. حالا ویدیو را از گالری خود انتخاب کنید.

سرعت ویدیو را در شات کاهش دهید

حال برای کاهش سرعت ویدیوی درون شات روی آیکون Speed ​​که به شکل ساعت است کلیک کنید.

سرعت ویدیو را در شات کاهش دهید

اکنون می توانید با کشیدن نوار به سمت چپ، سرعت را تا جایی که می خواهید کاهش دهید. حرکت نوار به سمت راست باعث افزایش سرعت ویدیو می شود.

سرعت ویدیو را در شات کاهش دهید

بر روی Curve کلیک کنید تا سرعت قسمت های مختلف ویدیو به دلخواه تغییر کند. این گزینه برای زمانی مناسب است که نمی خواهید کاهش سرعت در تمام قسمت های ویدیو یکسان باشد. به عنوان مثال، می توانید پنج ثانیه اول ویدیو را 0.7 و ثانیه های 6-10 را 0.8 کاهش دهید. با فشار دادن دکمه Play می توانید تغییرات را مشاهده کنید. پس از کاهش سرعت، روی تیک ضربه بزنید.

سرعت ویدیو را در شات کاهش دهید

نکته: با افکت ها، متن، فیلترها و غیره می توانید ویدیوی خود را زیباتر کنید.

در نهایت بر روی SAVE کلیک کنید.

آموزش حرکت آهسته در شات با هوش مصنوعی

فرض کنید سرعت یک ویدیو را با گزینه حرکت آهسته در InShot کاهش داده اید. هنگامی که ویدیو را پخش می کنید، متوجه می شوید که پخش نرم و روان نیست. در این حالت می توانید از حرکت آهسته در in-shot با هوش مصنوعی استفاده کنید.

ویدیوی خود را طبق دستورالعمل انتخاب کنید. به همین ترتیب سرعت را کاهش دهید. در صورت تمایل می توانید از قسمت Curve نیز استفاده کنید. در اینجا برای پخش روان ویدیوی اسلوموشن در داخل شات، باید روی گزینه Smooth کلیک کنید.

آموزش حرکت آهسته در شات با هوش مصنوعی

سپس بر روی تیک کلیک کنید. منتظر بمانید تا هوش مصنوعی ویدیو را تنظیم کند.

آموزش حرکت آهسته در شات با هوش مصنوعی

حالا ویدیو را پخش کنید. متوجه خواهید شد که پخش نرم است. در نهایت، ویدیو را ذخیره کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Enzel Web نحوه استفاده از حرکت آهسته در InShot را آموزش دادیم. آیا توانستید سرعت ویدیو را در این شات تغییر دهید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.