آموزش استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT در بینگ و مایکروسافت اج


پس از موفقیت سریع چت ربات هوش مصنوعی ChatGPT 🤖، بسیاری از رقبا شروع به تبلیغ ابزارهای هوش مصنوعی خود در پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی کردند و شرکت‌هایی مانند مایکروسافت پس از بررسی تقاضای رو به رشد، بینگ جدیدی را معرفی کردند که توسط Open AI ChatGPT طراحی شده بود. است. امروز در آموزش استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT در بینگ و مایکروسافت اج می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چگونه از ChatGPT استفاده کنیم؟ برای پاسخگویی ساده و کوتاه با ما همراه باشید.

استفاده از چت GPT در موتور جستجوی بینگ و مرورگر مایکروسافت اج

نحوه استفاده از ChatGPT در Microsoft Edge و Bing

ChatGPT برنامه چت و جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی به موضوع داغ روز تبدیل شده است. امروز در Enzel Web می خواهیم نحوه استفاده از چت GPT در موتورهای جستجوی Bing و Microsoft Edge را به شما آموزش دهیم، اما قبل از آن باید به چند نکته توجه کنید:

شما باید به لیست انتظار بپیوندید تا موتور جستجوی جدید بینگ را به دست آورید. به گفته مایکروسافت، در 48 سال اول، بیش از 1 میلیون نفر برای دریافت Bing جدید ثبت نام کرده اند.

در حالی که کارهای زیادی برای دسترسی سریعتر به Bing جدید وجود دارد، هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید فوراً به ChatGPT دسترسی پیدا کنید.

همچنین، وقتی در مورد استفاده از ChatGPT در Microsoft Edge صحبت می کنیم، باید از ساخت Canary یا Dev Microsoft Edge استفاده کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

ما قبلاً نحوه افزودن هوش مصنوعی ChatGPT را به Word در Enzel Web توضیح داده‌ایم، اما اگر تصمیم گرفته‌اید از ChatGPT در Bing استفاده کنید، در اینجا مراحلی وجود دارد که می‌توانید دنبال کنید:

مرورگر مایکروسافت اج را باز کنید.

به bing.com/new بروید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

اکنون صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه Join the Waitlist کلیک کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

قبل از پیوستن به لیست انتظار، مطمئن شوید که با حساب مایکروسافت خود وارد شده اید. در مرحله بعد روی Access the new Bing faster کلیک کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

اکنون مایکروسافت از شما می خواهد که تنظیمات پیش فرض مایکروسافت را روی سیستم خود تنظیم کرده و اپلیکیشن مایکروسافت بینگ را نصب کنید. شما باید این کارها را انجام دهید زیرا به شما کمک می کند نسخه جدید را سریعتر دریافت کنید. توجه داشته باشید که با انجام این کار باید دوباره یک دوره انتظار را پشت سر بگذارید. کد QR را اسکن کرده و اپلیکیشن مایکروسافت بینگ را نصب کنید. حتما با حساب مایکروسافت خود وارد شوید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

در این بین می توانید نمونه هایی را که قبلا در اختیار کاربران قرار داده شده است امتحان کنید. چندین نمونه از پیش تعریف شده در بینگ جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد ChatGPT را آزمایش کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

برای آزمایش JPT Chat، به bing.com/new و بخش Ask anywhere بروید. اکنون در اینجا چند نمونه از پیش تعیین شده را خواهید یافت. با کلیک بر روی Help me find a pet shembull، جستجوی Bing در یک برگه جدید باز می شود و پاسخ ChatGPT را در سمت راست جستجو پیدا خواهید کرد.

نحوه استفاده از چت GPT در بینگ

نحوه استفاده از چت GPT در مایکروسافت اج

همانطور که در بالا توضیح دادیم، فقط در صورتی که می توانید از ChatGPT برای اندروید و پس از یک دوره انتظار از سیستم خود استفاده کنید. اگر مایکروسافت به شما اجازه دسترسی به ChatGPT را بدهد، می‌توانید بلافاصله از آن در مرورگر Edge استفاده کنید. تنها چیزی که باید به آن توجه کنید این است که باید از ساخت Canary یا Dev مایکروسافت اج استفاده کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در مایکروسافت اج

بیلد Microsoft Edge Canary یا Dev را از صفحه Microsoft Edge Insider دانلود کرده و بر روی دستگاه خود نصب کنید. پس از نصب، برنامه را باز کرده و وارد حساب مایکروسافت خود شوید. برای دسترسی به ChatGPT، روی نماد Discover در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

اکنون می توانید از چت مبتنی بر Bing ChatGPT مستقیماً از برگه Discover استفاده کنید. با این حال، اگر هنوز در لیست انتظار هستید، نمی‌توانید از جستجوی Bing (ChatGPT) در تب Discover مایکروسافت اج استفاده کنید.

نحوه استفاده از چت GPT در مایکروسافت اج

اکنون می توانید از 8 ترفند از بهترین ترفندهای مرورگر مایکروسافت اج استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

اگر شما هم یکی از کاربرانی بودید که نحوه استفاده از ChatGPT را در ایران جستجو کرده اید، امیدواریم امروز با آموزش استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT در بینگ و مایکروسافت اج، اطلاعات مورد نیاز خود را بیابید. تجربیات چت هوش مصنوعی ChatGPT خود را در بخش نظرات این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.