آریا هوشمند; تولید کننده دوربین های مداربسته ایرانی با لنز سونی


انواع دوربین های برند پارس بین

بسیاری از شرکت ها انواع دوربین های مداربسته ایرانی را تولید می کنند. شرکت سازنده دوربین های مداربسته ایرانی مارک پارسبین نیز این دوربین ها را در دو نوع پرطرفدار Dom و Bolt تولید و روانه بازار کرده است. ویژگی ها و کاربرد هر یک از دوربین های مداربسته Dome و Bullet متفاوت است. به عبارت دیگر این دوربین ها را می توان در مکان های خاصی که برای آن طراحی شده است نصب کرد.

بهترین دوربین امنیتی خانگی

طراحی ظاهری و محل نصب از مهمترین پارامترهای طبقه بندی دوربین های مدار بسته می باشد. بر این اساس استفاده از نوع مناسب در اجرای بهتر سیستم نظارت موثر است. بهترین نوع دوربین مداربسته برای فضاهای بسته و محیط های داخلی، دوربین مداربسته نوع DOME می باشد. محل نصب دوربین مداربسته دام در سقف و کنار یا گوشه دیوار می باشد.

شرکت ایرانی تولید کننده دوربین های مداربسته پارسبین، دوربین های نوع Dome را نیز تولید می کند. کیفیت ساخت این دوربین ها بسیار عالی است و در اجرای سیستم های نظارتی در سالن های اجتماعات و دفاتر و سایر مکان های سرپوشیده استفاده می شود. این شرکت در ساخت این دوربین ها از استانداردهای جهانی استفاده کرده است. از مهم ترین ویژگی های این دوربین ها می توان به قابلیت چرخش، زاویه دید وسیع، مقاومت در برابر ضربه، دید در شب و خاصیت ضد آب و گرد و غبار اشاره کرد.

بهترین دوربین مداربسته در فضای باز

نوع دیگری از دوربین های مداربسته پارسبین ایرانی که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند، دوربین های استوانه ای به نام دوربین های مداربسته Bullet هستند. این دوربین ها با طراحی طولی تولید و به بازار عرضه می شوند. دوربین های بولت دارای ماسکی هستند که از ورود آب و گرد و غبار به داخل دوربین جلوگیری می کند. یک محفظه فلزی نیز برای دوربین های نوع پیچی برند پارسبین تعبیه شده است.

با توجه به نکات ذکر شده دوربین های گلوله ای بهترین گزینه برای اجرای سیستم های نظارتی و امنیتی در فضاهای باز مانند باغ ها، حیاط ها، فضای باز، گلخانه ها و … می باشد.

ویژگی های بهترین برند دوربین مداربسته ایرانی

پارسبین یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته ایرانی است. دوربین های برند پارس بین دارای ویژگی های کلی زیر هستند:

  • حداکثر قابلیت فشرده سازی با حفظ کیفیت
  • امکان ضبط تصاویر با کیفیت بالا در محیط های مانیتورینگ پویا
  • عمر طولانی و دوام
  • استفاده از قطعات اصلی از جمله لنزهای برند سونی
  • ذخیره سازی اطلاعات در محیط های مختلف
  • شناسایی اطلاعات مهم و بهبود دقت و کارایی سیستم

امروزه اجرای سیستم های نظارتی و امنیتی نه تنها در دولت و سازمان های بزرگ، بلکه در اماکن شخصی نیز گسترش یافته است. این امر باعث افزایش خرید دوربین های مدار بسته مناسب با محیط های در نظر گرفته شده است. با توجه به تنوع محدود دوربین های مداربسته خارجی در بازار و قیمت بالای محصولات موجود، خرید دوربین های مداربسته ایرانی طرفداران زیادی دارد. یکی از تولیدات داخلی در این زمینه برند پارس بین است که انواع دوربین مداربسته تلویزیون مانند دام و بولت را با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می کند.