آخرین به روز رسانی نرم افزاری وان پلاس 7 و وان پلاس 7 تی منتشر شد


در اکتبر 2022، پس از یک تاخیر طولانی، وان پلاس سرانجام به روزرسانی پایدار OxygenOS 12 مبتنی بر اندروید 12 را برای OnePlus 7 و OnePlus 7T منتشر کرد. چند هفته پس از انتشار این آپدیت، برخی از کاربران مشکلاتی را در قسمت شبکه گوشی خود گزارش کردند و به همین دلیل، وان پلاس انتشار آن را متوقف کرد. در حالی که بسیاری از دارندگان دو گوشی ذکر شده هنوز برای به روز رسانی از OxygenOS 11 به OxygenOS 12 با مشکل مواجه هستند، این شرکت چینی انتشار سومین و آخرین آپدیت نرم افزار مبتنی بر اندروید 12 را برای این محصولات آغاز کرده است.

OnePlus در انجمن گفتگوی خود از انتشار به روز رسانی جدیدی برای OnePlus 7 و 7T خبر داد و اشاره کرد که این به روز رسانی شامل وصله های امنیتی دسامبر 2022 است. به گفته XDA، این به روز رسانی برخی از مشکلات جزئی را برای دو گوشی ذکر شده برطرف می کند. وان پلاس تایید کرده است که این به روز رسانی در واقع آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای سری وان پلاس 7 خواهد بود و این بدان معناست که پرچمداران 2019 این شرکت چینی دیگر پچ های امنیتی جدیدی دریافت نخواهند کرد.

OxygenOS 12 (MP3) مانند به روز رسانی های قبلی برای تمامی مدل های سری وان پلاس 7 در مناطق مختلف جهان منتشر شده است. البته ممکن است این آپدیت کمی دیرتر برای برخی کاربران عرضه شود. علاوه بر این، می‌توانید آخرین به‌روزرسانی سری ۷ وان‌پلاس را به‌صورت دستی دانلود و نصب کنید.

تغییرات به‌روزرسانی OxygenOS 12 (MP3)

  • وصله امنیتی دسامبر 2022 برای افزایش امنیت سیستم عامل
  • بهبود پایداری و عملکرد سیستم عامل
  • پایداری اتصالات شبکه تلفن همراه بهبود یافته است

دانلود OxygenOS 12 (MP3) برای OnePlus 7 و OnePlus 7T

در حال حاضر لینک های زیر برای نسخه هندی OnePlus 7 و 7T موجود است. می توانید این آپدیت را از طریق لینک های زیر دانلود کرده و به صورت دستی روی گوشی خود فلش کنید.

اگر همچنان از OxygenOS 11 استفاده می کنید، نسخه قبلی OxygenOS 12 را نصب کنید و سپس به فلش آپدیت جدید ادامه دهید.

تیرازیس فایل مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در هنگام آپدیت دستی سیستم عامل گوشی ایجاد شود ندارد و بنابراین اگر از نظر فنی مهارت کافی برای فلش رام گوشی خود ندارید، توصیه می شود منتظر بمانید تا نسخه OTA برای شما در دسترس قرار گیرد.